Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Vagy szoros...

Lehetek terhes? Vagy szoros ovszerből sehogy sem tud kifolyni a sperma?

Figyelt kérdés
Sajnálom hogy itt kell ilyen kérdéseket ki írjak de nagyon idegeskedem miatta és remelem meg tudtok nyugtatni. Pete érés napján (elég sok tojásos nyálka jött belőlem) egyutt voltunk a párommal,nagyon vigyáztunk,óvszerrel vedekeztunk.A ölében ültem vele szemben és én ugráltam rajta (ilyen lovagló póz féleség) A szeretkezes végén kb 5 másodpercel azutan miután elment meg ugráltam kicsit.Ki folyhatott igy a sperma? Vagy az elovaladek esetleg sex közben? Az óvszer körül tiszta fehéres nedvesség volt (ami akar lehetett tőlem is). Segítsetek kerlek

2016. aug. 28. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy használtátok az óvszert, ahogyan kell, akkor nem lehetsz terhes. 5 mp ugrálás nem baj :)
2016. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz az valószínűleg belőlled "jött",e-miatt ne stresszelj.
2016. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*emiatt
2016. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a belőled származó váladék.
2016. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisztiangel41 válasza:
Ami óvszer körül van az gyönyör nedv, leginkább tőled:) Ha a gumi sértetlen akkor nem kerülhet ki belőle sperma, de vigyázni kell ne szakadjon ki amikor felteszi, belém már többször elélveztek úgy hogy mikor kihúzta csak akkor láttam hogy sérült az óvszer, ez sem feltétlen katasztrófa ha csak oldala lyukadt ki, figyelni kell jobban, vagy megkérni párod hogy élvezzen máshova... és te is nyugodtabb lehetsz.
2016. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!