Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt le szoktátok...

Terhesség alatt le szoktátok nyelni a spermát?

Figyelt kérdés
Nem lesz baja a babának tőle?

2015. szept. 12. 09:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%

Ezen én is elgondolkodtam anno.

Baja szerintem nem lesz és legalább kap valamit apukától is :)

Nyilván nem minden nap kerül ilyenre sor...

2015. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz baja. A gyomrodba megy a sperma, nem a méhedbe.
2015. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%

Mi ebben a beteg?

Nálatok beteg dolognak számít az orális szex? Az is, ha titeket kényeztetnek? Fantasztikus nemi életetek lehet....

2015. szept. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
27%
Nem lesz semmi baja tőle, hiszen a spermában van egy kis mennyiségű vitamin is, tehát még tulajdonképpen még jót is teszel vele.
2015. szept. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%
Én amúgy se nyeltem le soha...
2015. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, komolyan, hol voltatok biológia órákon? A gyerek nem a gyomrunkban van.
2015. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

A kérdező nem a teherbeeséstől fél, hanem hogy van-e esetleg olyan összetevője az ondónak, ami nem tesz jót a babának...

Szerintem ilyen nincs és nem beteg dolog az orális szex, sem az ondó lenyelése.

2015. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, nem tudom, nem vagyok orvos, hiába kérdezgeted tőlem, hogy lenyelheted-e!

Ha akarod, tedd meg, SZERINTEM nem gáz, de azért azon elgondolkozhatnál, hogy a párodnak miért van erre állandóan szüksége.

Az én párom is szeret a számba élvezni, na de ez azért nem mindennapos, nem vár el tőlem ilyet, csak én szoktam időnként így kényeztetni.

2015. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%

ffffúúúúúúj te jóég...egyébként egyik válaszadó írta,h milyen fantasztikus nemi életünk lehet.hát tudd meg nekem fantasztikus a nemi életem,anélkül is h ilyen kiszolgáltatott helyzetbe kellene kerülnöm.

a popsiját esetleg nem akarod kinyalni a másiknak?:D ez legalább annyira gusztustalan szerintem.és abnormális,ezek a szervek nem arra lettek teremtve,hogy a szádba vedd őket,vagy nyalogasd.sztem full gusztustalan.

2015. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Az orális szex is gusztustalan szerinted?
2015. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!