Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes babás vagyok. Időnkén...

18 hetes babás vagyok. Időnként esténként nagyon teltnek érzem magam, úgy mintha kidurrannék. Ez lenne a haskeményedés?

Figyelt kérdés
Időnként estére lesz ilyen, feszes vagy nem is tudom. Nem fáj vagy ilyesmi, csak feszül. Ahogy lefekszem el is múlik. Ugye nem lesz baj?
2010. ápr. 21. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont egyidősek vagyunk és nekem is ez a gondom... :( a barátnőm szerint ez az(nemrég szült)
2010. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én 17+5 hetes vagyok és én is így vagyok vagy egy hete. tegnap is ezen godnolkodtam miért van ez, szinte feszít a pocakom. hiába nem eszem teli magamat, mégis olyan mintha kidurrannék! Várom én is a válaszokat :-)
2010. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ma kell mennem védőnőhöz, megkérdezem és megírom mit mondott!

Igen, nem eszem tele magam, hanem csak úgy jön, aztán pl ha zuhanyzom akkor is jobb, és ha lefekszem el is múlik.


Gratulálok a bébikhez :)

2010. ápr. 21. 09:02
 4/10 anonim ***** válasza:

a 17+5 hetes vagyok. én is ma találkozom a védőnömmel, azt mondta eljön hozzánk ha megjön a 16 hetes vérvételem eredménye, azaz az AFP. de ez még nem biztos. ha te hamrabb bezsélnél a védőnőddel, írd már meg lécci.


köszönöm és neked is gratu a csöppséghez persze :-)


most hogy így írod, nekem tegnap zuhanyozáskor tünt fel megint ez a feszülő fájdalom és utánna tényleg nem figyeltem rá. akkor nekem is lehet használt voln a tusolás?

2010. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 36 hetes vagyok,és már elég régóta van ez nálam is.Nem keményedés ,hanem a babától van ahogy nő a pocak,feszül a bőr stb.Elég kellemetlen,a keményedés elmúlik hamar,pár perc.Nekem van hogyha felállok,akkor mindig ilyen a hasam.Boldog babavárást kivánok nektek!
2010. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, kösznjük a választ. akkor gondolom este jó bőven kenni a bőrt a feszülés miatt. lehet azért is jó a fürdő mert nedvességet kap a bőr.


boldog babavárást neked is és könnyű szülést.


17+5 hkm

2010. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
09:40-es válaszolótól kérdezem, nekem nem feszes a bőr a hasamon valószínű nem is lesz soha mégis csinálja, akkor lehet, hogy keményedés?
2010. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kriszta pocok ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is pont ilyen volt. Nehéznek, teltnek éreztem a pocim. Aztán 2 hete elmentem a dokimhoz, és mondta,hogy ezek enyhe keményedések. Pihi+magneB6. Akkor voltam betöltött 18 hetes pocakos:)

Pihiztem én, de nekem nem múlt el, így kaptam gyszr-t+magnerot tbl-ra tértem át, és két hete fekszem. Ma kezd jobb lenni. Nekem 2. gyerköc, lányomnál is volt, csak a 27. hét körül.

Nem ilyeszgetés képpen írtam, de oda kell figyelni, sokat pihizni, ha tudtok:)

20 hetes km

2010. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

köszönjük a választ. mondjuk én majd 3 hét mulva megyek adokihoz, de ma megemlítem a védőnőmnek. sajna pihizni csak este tudok mert dolgozom (irodai meló). de odafogyelek rá, köszi hogy írtad. én egyébkétn magnerotot szedek, napi 2szemet.


jó babavárást neked is


17+5hkm

2010. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Voltam védőnőnél - mondta hogy a fáradságtól van, meg hát feszül, mert nő minden :). Pihenni kell ha teheti az ember, és lehet magneb6-ot szedni rá. Én is csak este tudok pihenni, napközben a melóban nem nagyon lehetséges. Azt mondta még a védőnő, hogy ha görcsöl, és erősödik a fájdalom az a rossz, akkor kell szólni a dokinak.


Boldog babavárást mindenkinek! :)

2010. ápr. 22. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!