Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem múlik el a gomba?...

Miért nem múlik el a gomba? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
19. hétben vagyok,4hete küzdök a gombával.Először canesten kúra utna rá egy hétre pevaril g kúpot adott a doki és rá két hétre canesten újra 2 naonta 1 kúpot kellett elhasználnom.Az a furi,hogy azt a kimondott ég csíp viszket tünetet soha nem éreztem,csak,hogy rengeteg a folyásom.Most az utolsó kúra után végre úgy éreztem,hogy elmúlt.Szépen a kúra után egy héttel kiürült teljesen a kúp együtt voltunk a párommal és olyan kellemetlen égő érzés volt a hüvelyemben közben.Ő is kente magát canestennel.Ma megyek pont dokihoz,beszélek Vele erről.Úgy el vagyok keseredve.Van valakinek hasonló tapasztalata?Köszi előre is.
2016. aug. 29. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinált tenyésztéses vizsgálatot az orvos, abból mondta meg, hogy gombád van?
2016. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem
2016. aug. 29. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:

A parod visszafertoz ezt hivjak ping pong efektnek

Szextilalom es parod szurese es kezelese segithet

2016. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor egyáltalán nem is biztos, hogy gombás fertőzésed van. Lehet, hogy az is, de más is, azért nem gyógyulsz.

És természetesen a párodat is ki kéne normálisan kezelni. A krém sokszor magában semmit nem ér. Pláne így, hogy azt sem tudjátok, hogy milyen fertőzésetek van konkrétan.

Nőgyógyász helyett inkább keressetek fel egy nemi beteg gondozót, ott kikezelnek normálisan mindkettőtöket!

2016. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma fogom mondani az orvosnak,hogy vegyen kenetet.abból ki fog derülni.
2016. aug. 29. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!