Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canesten krémtől vizes folyás?

Canesten krémtől vizes folyás?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hete diszkomfort érzet jelentkezett odalent.Jeleztem a védőnőnek aki azt mondta szerinte egy kis gomba, kenjem canestennel.Nem kezdtem először kenni mert én inkább felfázásra gyanakodtam ezért kértem beutalót vizeletvizsgálatra aminek az eredménye teljesen negatív, házi orvos is látta biztos nem felfázás. Rendben de az érzés még mindig megvolt ezért vettem canestent tegnap este bekentem magam.Viszont ma meg nagyobb mennyiségű vízszerű folyást tapasztaltam ami eddig nem volt (a diszakomfort érzés teljesen megszűnt) Szóval szerintetek a krémtől lehet? Védőnőnek elmondtam azt mondta hogy tisztul a szervezet attól van az erősebb folyás.Mi a véleményetek?Szivárgó magzatvíz ugye nem lehet?


Előre is köszönöm a segítséget!29 hkm



2016. máj. 13. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megváltozott kicsit a hüvelyed ph értéke.egyébként állítólag normális ez a vizes folyás,több ilyen kérdés us van itt a gyakorin ezzel kapcsolatban.én is ezzel küzdök,nekem is ijesztő,de igyekszem nem rosszra gondolni.elmondtam a védőnőnek,azt mondta hogy ez a kicsit tej szerű vizes folyás normális,de ha nagyon aggaszt,hívjam fel az orvosomat.lehet kapni teszt betétet ami megmutatja magzatvíz e,de igen húzós ára van úgy tudom.
2016. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló:Először is köszönöm a választ!Igen ismerem azt a típusú betétet de állítólag nem megbízható mert gomba esetén is elszíneződik 😣 Szerintem is csak a ph-val lehet valami, nem akarom mindennel zaklatni az orvosomat sem, de azt sem szeretnén hogy baja legyen a babának.Olyan nehéz ez...azon is gondolkodtam hogy bemegyek az ügyeletre de már előre rettegek az ottani megnyilvánulások, szájhúzogatások miatt.Ráadásul nem is folyamatos ez a vizes folyás, csak ma tapasztaltam, egyszer délelőtt, egyszer delután csak olyan soknak tűnik...
2016. máj. 13. 20:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy másfél hét múlva van időpontom a nőgyógyászomhoz...ha mégsem megyek be az ügyeletre a dokinak mindenképpen jelezni fogom.
2016. máj. 13. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom ugyanazokkal az érzésekkel küzdesz mint én.alapból félősebb vagyok,vannak rossz előzmények,úgyhogy először én is nagyon megijedtem,de ez se jó.a védőnő aránylag megnyugtatott.jövő héten megyek a 18 hetes uh-rá,ott kiderül a magzatvíz mennyisége.úgy gondolom ha baj lenne,akkor véres lenne a folyás,vagy erős görcsök lennének.


Kitartás és további szép babavárást

2016. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megírnád majd mit mondott az orvosod?én csak hó végén megyek az enyémhez
2016. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze majd mgírom!Kitartást kívánok én is mindenkinek!
2016. máj. 13. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi ☺
2016. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!