Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósló vagy csak a csontok...

Jósló vagy csak a csontok rendeződnek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 órája kegyetlenül fáj a derekam, néha egy kicsit jobb, aztán visszaerősödik. Ha jósló lenne akkor a hasam is görcsölne, meg zuhany után elmúlt volna, nem? 36+6 hkm

2016. szept. 2. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Tágul a csontod, azért fáj a derekad.

Ez még nem a szülés. Mondjuk most még nem is kéne...

2016. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most ékelődik be a feje, ez még eszembe jutott. :)
2016. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
LEhet bármi is, akár a szülés kezdete is - és az sem múlik el a zuhanyzástól.
2016. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lefeküdtem, most jobb. Hát meglátjuk mi lesz. :) Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 2. 09:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Első! Ugye tisztában vagy vele, hogy 36 héttől nem beszélünk koraszülésről????

Kérdező! A tágulás is járhat hasonló fájdalommal, de nem jelenti azt, hogy holnap szülsz! De egyébként hamarosan! :)

36hkm

2016. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, tisztában vagyok vele, és azzal is, hogy a terhesség nem véletlenül 40 hét.

Egyébként írtam valahol hogy BAJ lenne, ha beindul?


A negyedik terhességemben vagyok, és sokszor fájt így a vége felé a derekam, de attól még nem szültem, ezért is írtam azt, amit.

2016. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki negyedszerre terhes, még nem mindentudó. Én sehol sem írtam, hogy hányadik terhességem, az igaz, hogy 4 BIZTOS nem lesz soha:) ...

Nekem az első szülésem így indult a 37+5-nél (ohhh a gyerek nem tudta, hogy 40 hét a terhesség :O )

Előtte 2-3 nappal kezdődött, majd a szülés is beindult,viszont ha az olvasáson kívül értelmezni is képes vagy, akkor feltűnt volna az is, hogy leírtam, nem feltétlen jelenti azt, hogy holnap szülni is fog a kérdező. Köszönöm egyébként a szakértői véleményt! :D

2016. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aludtam egyet, nem lett jobb..sőt az előbb görcsöltem és bekeményedett a hasam is. Hmm..nem tudom mi van.
2016. szept. 2. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:
A helyedben bemennék az ügyeletre, mert ez tényleg lehet a szülés kezdete is. JObb egyszer hiába bemenni, mint útközben megszülni.
2016. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még nem akarok elindulni. Jobb itthon vajúdni szerintem, mint 15-20 órát esetleg a kórházban kínlódni..Én legalábbis így vagyok vele. :)
2016. szept. 2. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!