Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamák hogy vagytok...

Nünü87 kérdése:

29 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy viselitek a terhességet? Mennyit mozogtok? Fájnak már a medence körül a csontok? Tudtok aludni? Babátokkal minden rendben van? Mennyit mozognak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 28 hetes vagyok, 2. babám, elsöt jobban bírtam, annyit mozgok csak hogy futok a 2 évesem után, nekem fáj már minden csontom, a derekammal együtt, aludni nem mindig, de általában igen, babával minden rendben jövöhéten megyek uh.-ra. Nagyon sokat mozog, szinte egész nap :)

és te hogy vagy?

2016. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok. Alapvetően minden rendben, velem is és a babával is. Estére kicsit fáj a derekam, és rengeteget híztam, ezt leszámítva egész jól viselem a terhességed. Eddig. De tudom, hogy lesz még rosszabb is az utolsó hetekben.

A medence körüli csontjaim abszolút nem fájnak, de szerintem ez azért van, mert nem először szülök. Egyszer már "kiszélesedett" a csípőm. Az első babámnál lábra sem tudtam állni estére, annyira fájt mindenem. Most ilyen gondom nincs.

2016. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok csütörtökön már 30. Második baba és szintén kislány. Sokat mozog a kicsi bent, a csípőm ma éjszaka fájt először de minden más csont lent már fáj egy ideje, lehet azért mert farfekvéses és jobban nyomja a dolgokat:) 28 hetesen voltunk 4d akkor 1260g volt a súlya de rám ütött mert nem lesz magas:) Az alvás néha sikerül néha nem én inkább a székrekedéssel küzdök már egy ideje, bármit bevethetek sajnos semmi sem hajt meg. Ezt a terhességet nehezebben viselem 4 hónapig hánytam, epe problémák és egy kis vérzés is volt, de most mondjuk hogy jól vagyok. :)
2016. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30 hetes km vagyok. Jövő héten megyek uh-ra. Remélem minden ok a babámmal. A terhességet elég jól viselem. Napközben azért sokat mozgok, pakolászok, mosok, főzés. Estére már fáj a derekam és el is fáradok rendesen. Egyre nehezebb mozogni és még messze a vége. Gyomorégés tönkretesz, minden este Rennie-vel tudok csak aludni.Te hogy vagy kedves kérdező?
2016. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30 hkm. És a babám is elég aktív. Napközben ha eszek egyfolytában mocorog. Este pedig 9után beindul a buli és rugdos folyamatosan. :)
2016. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok. Naponta 2-3 km-t szoktam kimenni, még dolgozom, de odafelé és visszafelé is sétálok a munkahelyemre. Aktívan nem sportolok már, hogy futás vagy úszás, csak a séta.


Nem fáj semmim, sem a derekam, sem a csontjaim. Tudok aludni, baloldalt kényelmes, viszont sokat járok ki mosdóba éjjel (3-4-szer). Kijött az aranyerem, még nem fáj és nem vérzik, kenem Reparonnal.


A magzatunkkal minden rendben, jelenleg egy héttel előzi meg fogantatási korát méreteiben.:) Egész nap mozog, rúg, szerencsére éjjel alszik, amikor én.


Az új kellemetlenség az, hogy fejvégűként a kicsink a hólyagomat zavarja olyan durván, hogy többször meg kell állnom az utcán és itthon is. Remélem, ez majd változik.

2016. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dettó mint az első.

2ik terhesség, elsőt sokkal jobban bírtam.. Most hatalmas hasam van

+ a 2 évesem után eleget futhatok, emelhetek stb. Mozgás meg van :D

Sokat mozog a pocak lakóm is, általában este kezd el vagy mikor le pihenek :)

28 hetes vagyok. Már várom a következő uh-t h láthassam és h kiderüljön (ha ki fog) h valóban fiú e :))

2016. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma megyek ultrahangra már nagyon várom, hogy lássam a babámat. Én eddig egész jól viseltem a terhességet (első terhesség) néha fáj a derekam meg a hátam de amúgy a terhesség előtt is fájt néha mert gerincferdülésem van. A csontjaim szoktak fájni estére de az sem vészes. Aludni nagyjából tudok, max. 1szer kelek fel, de én napközben is szoktam egy-két órát aludni, ha nagyon elálmosodom. Én még mosok, főzök, takarítok néha terhestornázom vagy sétálok egy nagyot. A babámmal minden rendben van, ő is sokat mozog, de éjszaka mind a ketten alszunk. Néha vannak lusta napjai ami is de inkább a sok mozgás a jellemző rá.
2016. jan. 19. 10:20
 9/10 anonim ***** válasza:
8: annyira becsüllek, hogy te ezeket munka után még megcsinálod otthon. én úgy elfáradok és elülöm magam az irodában, hogy nálunk úgy megy, hogy hazaérünk a munkából, én kérek egy kakaót a férjemtől, és ő mosogat el. hétvégén segítek neki, de többnyire ő csinálja:)
2016. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok sokan vagyunk akik a 2.-at várjuk, és egésznap futunk, nekünk nincs munka után muszáj megeröltetni magunkat :) további jó baba várást mindenkinek mi már nagyon várjuk a kistesót :)
2016. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!