Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délután csináltam egy...

Tegnap délután csináltam egy tesztet és halvány pozi lett, ma délelött is csináltam mégegyet es halványabb volt rajta a csík mint tegnap vagy nem is volt talan rajta ket csik. Rossz volt a teszt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet! Így nem tudni.
2016. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem hogy azt hogy kell? :/
2016. szept. 2. 15:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Csinaltam megyegyet az ugyanolyan halvany mint a tegnapi
2016. szept. 2. 15:44
 4/9 anonim ***** válasza:
www.kepfeltoltes.hu
2016. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanolyan teszttel teszteltél mindkét alkalommal? Ha pl.a délutáni teszted érzékenyebb volt,mint a délelőtti,akkor nincs miért aggódnod. Tesztelj reggel,első pisiből olyannal,amilyennel először teszteltél,és akkor kiderül,mi a helyzet. Nemvárt előtt vagy után vagy?
2016. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Halvány pozitív is pozitív! Mindhárom gyerekemnél halvány csíkos volt a teszt,mégis minden oké volt. (Ha a kontrollcsík erősen kijön, akkor jó a teszt.) Szerintem nincs miért aggódnod! Gratulálok! Ha mégis aggódsz,tesztelj két nap múlva,akkor már dupla annyi Hcg lesz a szervezetedben,elvileg erősödnie kell a második csíknak. Vagy próbálj ki más tesztet is! A clearblue nálam erősen kimutatta nemvárt napján,pedig az 25-ös érzékenységű.
2016. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
(A halvány pozikat nemvárt előtt lőttem.)
2016. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolso elotti nem vart elott vagyok egy nappal :)
2016. szept. 2. 21:00
 9/9 A kérdező kommentje:
Ugye nem vetelhetek el a futastol?
2016. szept. 3. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!