Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemi szervi szemölcs esetén...

Nemi szervi szemölcs esetén csak császár lehetséges?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom észrevette, hogy HPV miatt nemi szervi szemölcseim lettek, ezeket le is ecsetelte. Viszont azóta megint jöttek elő, jövőhéten megyek újra ecsetelésre. Nagyon aggódom mi lesz így. Párommal egy ideje már nem élünk szexuális életet, mert veszélyeztetett terhes vagyok. Valószínű, hogy már régebb óta van nekem ez a dolog, de a terhesség miatt most kinőttek ezek a szemölcsök. Párom nemi szervén nincsennek szemölcsök, de ha mégis elkapta ő is, nála hogyan kezelhető?

2016. szept. 2. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, én hüvelyi úton szültem. Kaptam valamilyen gyógyszert akkor, de hogy arra?! Igazából nem voltam kivàncsiskodó kedvemben. :D
2016. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a szülés pillanatában kint van a szemölcs én úgy tudom csak császár lehet a baba érdekében.
2016. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nálam 10-en is látták és mondták h az, de szó se volt császárról.

#1

2016. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Csak csaszarral lehet, vagy azt kockaztatod, hogy bejut a gyerek tudejebe es meghalhat miatta. Ennyit nem er meg az egesz.


Nekem is volt es ez miatt csaszarra voltam elojegyezve, de valami csoda folytan a szules elott egy honappal elmultak es rendes szulesre mentem be, az elet kiszamithatatlansaga miatt azonban megis csaszar lett :) de a lenyeg, hogy a picur egeszseges lett.


Ha meg tudod oldani kerdezd meg az orvosod, hogy milyen szarito hintoport hasznalhatsz rajuk, en kaptam valami kupot is es hintoport, amivel minden nap szorni kellett, ezek a kis dogok nem szeretik a szaraz kornyezetet. Es erositsd az immunrendszered!

2016. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Folyás is volt mellette nektek? Mivel erősítsem az immunrendszerem?
2016. szept. 3. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, eros folyasom volt es ezert kellett hintoport is hasznalni, meg a kupot is, mert ezek a szemolcsok a nedves kornyezetet szeretik es a folyas csak segit nekik tovabb elni.


Nem tudom milyen vitaminokat szedsz, de van kimondottan olyan tabletta, ami erositi az immunrendszert, felturbozza, kerdezz ra az orvosodnal.

2016. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!