Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak kíváncsiságból? Szerintet...

Csak kíváncsiságból? Szerintetek mikor jött össze a baba?

Figyelt kérdés

Június 10-én volt a menstruációm első napja, öt napig tartott (júni 10-14 között). Június 16-án megszakítással szeretkeztünk. Következő napon kétszer is "élesben" voltunk együtt.


Június 24-én volt peteérésem (biztos, mert éreztem), aznap és előtte nap is voltunk együtt. Illetve azon a héten még kétszer ha jól emlékszem. Peteérés után viszont már nem (valahogy nem kívántam). Olyan érzésem volt, hogy a 24-én történt szeretkezés alkalmával fogant meg a baba.

Kb 10 nappal később egy-két csepp pici vér volt a fehérneműmön (gondolom beágazódás).

Június 30-án negatív teszt. Majd nem várt menstruáció (július 8) előtt négy nappal nagyon halvány pozitív és után még kettő.

Július 15-én ultrahangon petezsák volt valószínűsíthető, szikhólyag, embrió még nem (ekkor 5 hetes terhességet írtak a papírra)

10 nappal később élő embrió.


2016. szept. 2. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából 3-5 napig is élnek a spermiumok szóval 19-től 24-ig bármelyik együttlét lehetett.

Úgy néz ki az UH és a menzesz szerinti kor hasonló.

Nekem egyébként 9. dpon volt enyhe rózsaszínezés de ugye 7-12. dpo között barmikor lehet, már akinek van.

2016. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az én esetemből indulnék ki, akkor igen a 24 a valószínű. Nekem 8-án volt ovu, 17-én pozitív teszt,29-én 7,5mm petezsák(szikhólyag és embrió még nem). Ezek alapján, mivel azt írod aktusok:16,17,18,23,24, (+ még azon a héten 2x) voltak, úgy gondolnám a 23,24 valamelyike a nyerő.
2016. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja persze a 17.-ei tesztem nekem is halvány volt! :) Gratulálok a babához! :)
2016. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!