Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hét hetes terhes az ismerősöm...

Hét hetes terhes az ismerősöm ma volt orvosnál de a babánál nem volt még szívhang. És ma barna valami jött. Ez nagy probléma?

Figyelt kérdés
Mert nagyon aggodik.
2008. okt. 1. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen azert mar szokott lenni szivhang, de minimum szivcso pulzalas. Csak sima barna vagy darabos? Ha darabos, az sok jot nem jelent sajnos.
2008. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kellene lennie szívhangnak., de nekem pl a papíromon az volt akkor elő embryo, de a szívhang külön nem volt rajt. Nem is mondta a doki..

A barna még önmagában nem gond, de a helyében bemennék egy ügyeletre, hogy nézzék meg, mert ha darabos is, akkor lehet egy korai vetélés..ha időben kap gyógyszert és nincs genetikai ok akkor tudnak segíteni ezen is.

A 8. héten esedékes lenne egy mensi, ha nem lenne a terhesség, ez is okozhat barnázást...elvileg ha nincs darabos dolog, meg görcs azért nem kell félni.

2008. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7 hetesen már kell lennie szívhangnak, a barna pecsételő vérzés fenyegető, vagy már befejezetlen vetélés jelei közé tartozik. Sürgősen menjen ügyeletre!!
2008. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 6 hetesen már volt szívhangja a babának.

8 hetesen én is elkezdtem barnázni...9 hetesen vérezni és leállt a baba szíve.Mőszeresen kellett befejezni a terhességem.Remélem náluk nem ez a helyzet.. szorítok.

2008. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én azt mondom hogy sürgösen,menj dokihoz.

Én 7hetes voltam,mikor elkezdtem barnázni,majd rá 2napra elvetéltem.

2008. okt. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy 8 hetesen már volt szívhangja a babámnak.
2008. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!