Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyása van 5 hetesen...

Barna folyása van 5 hetesen és nem nézte meg a doki, hogy van-e valami probléma?

Figyelt kérdés
Engem meg se nézet,mondván úgy se látja ,hogy terhes vagyok-e és meg se vizsgált és semmit nem mondott az ég világon.1 hete csináltam tesztet és pozitív lett.
2011. jún. 10. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

a barátnőmnek volt kb 5-6 hetesen de ha nem túl erős és inkább "foltok" akkor nem biztos hogy elment a gyerek. viszont ha átmegy sűrű pirosba akkor nagyon nagy rá az esély!!

de ellen példám is van - ismerős 6 hónapig volt neki ilyen állandóan és semmi baj nem lett belőle!

2011. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pihenj sokat vegyél be magneB6-ot,vitamint..Ja meg nospát nehogy begörcsölj..Ha elmúlik pár nap múlva csinálj tesztet..De nem értem miért nem nézett meg uh-án.Ha mégsem múlna el akkor menny vissza mert sajnos akkor ez vetélés..

De nem biztos hogy baj lesz belőlem rendesen folyt a vér egy napig,mégis megmaradt a baba csak sokat kell pihenni...Sok sikert drukkolok...

2011. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nekem is volt barna pecsételő folyásom kb 4 napig tartottt,de nem lett semmi gond belőle.
2011. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát azért ez elég durva, hogy nem nézett meg! Vissza sem hívott vizsgálatra? Hüvelyi uh-on látszódna a terhesség! Ha elkezdesz erősebben vérezni, mindenképp menj orvoshoz azonnal, mert gond lehet! Ha meg nem vérzel, lassan akkor is menned kell dokihoz és elkezdik a terhesgondozást! Én az első terhességemnél elvetéltem 6-7 hetesen hüvelyi uh-ot csináltak(nem tudták a pontos korát), majd a 2.nál 7 hetesen kezdték a terhesgondozást (itt már hasi uh-on is nagyon jól látszott a terhesség), most pedig 9 hetesen mentem először dokihoz! Szóval ne kamuzzon a doki, hogy nem látszik semmi, ez a tipikus: nem akarásnak nyögés a vége a doktor úr részéről! Szóval állj ki az igazad mellet és kérd hogy vizsgáljanak meg
2011. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedden vissza megyek ha lesz bajom ha nem csak nem ő hozzá.
2011. jún. 11. 06:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia..Mi lett veled..?Minden rendben van a babával..?
2011. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi kérdésed:)

másnapra elmúlt a barnázás,mellé jött egy kis hányinger szédülés egész nap

majd a jövő hét kedden megyek dokihoz.

2011. jún. 16. 19:43
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és még vasárnap csináltam még egy tesztet és egyértelmű erős két csík:)
2011. jún. 16. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia előző vagyok ..Gratulálok...

Szorítok neked,hogy minden rendben legyen...

2011. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!