Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti miket esztek?...

Kismamik ti miket esztek? Tartotok valami féle diétát? Csak azért kérdezem, mert nem vagyok éppen pille súlyú, és már attól tartok elgurulok=) ) ) ) ) ) )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Èn 10 kiló túlsullal kezdtem 70 kilósan. 65 voltam még tavaly, de az ösz meg a karácsony rá tett.

Elsö trimeszterben nagyon rosszul voltam szinte semmi édeset nem tudtam enni, 1 kilót híztam. Azóta tartom a havi 1 kiló hízást, de most 18 hetesen kezdek sok mindent megkívánni, próbálom lebeszélni magam, és egy szelet csoki helyett inkább gyümit vagy fött céklát eszem (föt cékla nagyon édes).

2010. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A terhességi diabetes diétáját nyugodtan csinálhatod!
2010. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,én 10 kiló túlsúllyal kezdtem, ez az utóbbi 3 évben jött fel, úgyhogy nagyon aggódtam( még most is) , hogy nagyon kövér leszek terhesség végére. Most 17 hetes vagyok, és mióta terhes vagyok nem eszem édességet és kenyeret. Sajnos minden mást igen, de így még tartom a kezdő súlyom. Nagyon szeretném, hogy ne hízzak egyáltalán a végéig, de nem hiszem, hogy így tudom majd tartani.
2010. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én most a 34. héten járok, eddig 9-10 kg van rajtam. Úgy vettem észre, a korábbi étrendem (nem több, nem más) terhesen hizlal, talán nem mozog annyit az ember, vagy a lelassult bélműködés, felszívódás miatt. Pedig eddig rendszeresen úsztam is, hetente 3-4x félórát. Így én száműztem a kenyeret, felesleges köreteket, és próbálom szűk korlátok közé terelni az édességet is. A joghurtok és müzlik is kalóriabombák amúgy. Nehéz tartani a megfelelő súlyt sajnos, mintha csak vonzaná az ember, hogy mindenhol gömbölydedebb legyen.
2010. ápr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én rajtam több a túlsúly.Sajnos pár éve meghíztam nagyon, és azóta küzdök a kilókkal.Pont emiatt már a kisfiamnál is úgy voltam, hogy tudtam, nem akarok sokat hízni.91kg-al indultam akkor Szülni 101Kg-al mentem, és amikor haza jöttünk, két hét mulva már újra 91kg voltam.

De nem diétáztam, semmit nem vontam meg magamtól, egyszerüen csak mértékletesen ettem.Mondjuk arra figyeltem, ha egymás után több nap is édes üditőt, meg édességet ettem, akkor utána egy hétig, semmilyen édességet, meg cukros üdítőt nem ettem, ha nassolni akartam gyümit ettem.Mondjuk hál istennek akkor nagyon gyümölcsös voltam, kiló számra ettem a körtét, amikor volt epret, málnát, nomeg a dinnyét.Augusztusi baba, szóval így könnyű volt.

Most 21 hetes vagyok és 2kg van ami még mozog, ha kicsit többet nassolok akkor ott van, ha párnapig nem nassolok, akkor már nem mutatja a mérleg.Habár most nehezebb, mert most jobban kívánom a sütiket, fagyit, csokikat, meg az üdítőket, de igyekszem oda figyelni.Már alig várom az eper szezont, meg a málna szezont és tuti azt fogok állandóan enni! :)Most 89kg al indultam remélem most is sikerül majd nem túl sokat híznom.

Mindenkinek sok szerencsét kívánok, hogy ne hízzon sokat, jó egészséget,és majd könnyű szülést! :)

2010. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!