Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismamik hogy erzitek...

22 hetes kismamik hogy erzitek magatokat? Fiu lany?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm jól! 4. terhességem és meglepő, de Vele a legkönnyebb. Az első 14 hét azért nem volt oly egyszerű, de most már semmi gond. 3 leány után kaptunk egy kisfiút is! Hurrá!! :-)

Te hogy vagy?

2011. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

koszi jol vagyok en is de nekem ez nem olyan konnyu mint a tobbi:( rengeteget hiztam eddig,es rengeteget eszek is, egyszeruen kivanom:) nekem ez a 3 ik terheseg es lany lesz

:) lusta is vagyok, alig birok csinalni valamit.nekem van egy lany egy fiu es most jon a masik csajszi marcius 26 ra vagyok kiirva de csaszar lesz:(

2011. nov. 18. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére én nem híztam, csak 2 kilót eddig. Remélem ez hasonlóan folytatódik. Te meg majd lefogysz, ne aggódj! A lustaság pedig nálam is előfordul, bár nem minden nap. Ezt szerencsére elég jól tolerálja a család. Szerintem hamarosan nem lesz időnk lustálkodni egy kicsit sem, használjuk ki az utolsó pillanatokat is!

Mit szólnak a tesók a babához? Várják?


Az első válaszoló.

2011. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Én 23 hetes vagyok. Én is jol érzem magam. Enni nem sokat eszem, kivánós em vagyok. 2kg-ot híztam eddig. Nekem könnyebb a dolgom , első baba.

2011. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hat a nagyobbik 4 es fel eves a kisebbik jovohonapba lesz 2 a kicsi meg nem igazan van odaig erte,baar simogassa a hasam es mondja hogy bebi:) a nagy meg anyaaaa de nagy a hasad legyen a neve mirella :)
2011. nov. 18. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi jól érezzük magunkat sokat mocorgunk:) Első baba kisfiú:)
2011. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is jól vagyunk!Március 24-re vagyok kiírva.

2. baba kislány!

Sokat mocorog és nekem állandóan pisilnem kell!

Ti hogy álltok ezzel?

2011. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
en is igy vagyok vele ma egesznap azt ereztem hogy nagyon kell pisilnem kimentem alig jott egy par csepp...nekem is sokat mocorog
2011. nov. 19. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!