Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek joslofajasok lennenek?

Ezek joslofajasok lennenek?

Figyelt kérdés

2 nap mulva toltom a 40.hetemet.

harmadik napja erzem derekamban a rovid fajasokat, a hasam ket oldalan szinten fajasokat, es neha par masodperces szurast a mehemben.

hasam nagyon lenn van mar, sokat kemenyedik es surun kinyomja magat a baba is.


2016. szept. 4. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 39+4 hetes terhes, és nekem is pár napja vannak furcsa alhasi fájdalmaim, néha egyenesen görcsök, de nem periodikusak, mint az igazi fájások, hanem ha pl sokat ülök, elkezd menstruációszerűn görcsölni az alhasam és csak úgy múlik el, ha ledőlök kicsit az oldalamra. Hívtam az orvosomat, azt mondta, ezeket a tüneteket a kisbaba mozgása és súlya okozza. Az igazi fájás az egész méhet érinti (azaz a gyomorszáj környékétől indul és a szeméremcsontig tart), illetve periodikusan jelentkezik, tart 30-45 mp-ig vagy 1 percig majd 20 percig semmi, aztán újra. Helyzetváltoztatás nem mulasztja el és egyre sűrűsödnek. Szóval szerintem veled is ilyesmi lehet, azaz a baba helyezkedése miatt fájhat a hasad, nem méhösszehúzódástól.
2016. szept. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!