Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Joslofajasok a 35. héten, nem...

Joslofajasok a 35. héten, nem korai? És normális hogy 2-3-4 percenkéntiek,1 percesek?

Figyelt kérdés
Az éjjel történt, 3 órán át tartott, bevettem 2 magnéziumot, majd lassan elmúlt. Menjek ma dokihoz? Programcsaszar lesz, ha csak addig nem történik valami.
2016. aug. 25. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
HA el nem is mész, legalább telefonon beszélj a dokiddal, ha kell úgyis behív.
2016. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hívtam azóta, nem kell mennem, csak jól letolt, amiért nem mentem be a kórházba. Most kicsit megijedtem.
2016. aug. 25. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló 31 hetesen is volt (csak 5-15 percesek) és 35 hetes korom után mindennap, volt mikor ilyen sűrűn is. Először voltam kórházban,akkor én is nagyon megijedtem. Utána már csak zuhanyozni mentem és mindig elmúlt. Kivéve 39+5 hetesen amikor tényleg a szülés indult be.

Nem tudom mennyire korai, de nem vagy ezzel egyedül. Viszont rosszat nem jelent. Ezek az összehúzódások mindenkinél vannak és már a terhesség nagyon korai szakaszában elkezdődnek. Csak észrevétlenek maradnak van akinek végig (ők mondják, hogy egyetlen jóslófájásuk sem volt). Idővel egyre erősebbek és teljesen egyéni, hogy kinek mikor válik érezhetővé, ha érez belőle valamit egyáltalán. Nekem egyébként menzesz előtt is napokig görcsöl a hasam és a beágyazódást is éreztem szóval eléggé érzékeny lehetek az ilyesmire.

2016. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt joslom.. 19.re vtam kiitva 13an elkezdett fajogatni.. doki megvuzsgalt haza kuldott.. meg mindig fajt.. vizsgaltak haza kuldott.. ezt jatszottuk 15.e estig.. mikor vegre bent tartottak,beinultak a fajasok es 16.a reggelre meg lett a lanyom.. sztem engem sokszor piszkaltak es azert is indult meg a szules.. plussz kozbe verezgettem is ami valoszinu a nyagdugo volt... jo egeszseget neked es a babanak!!
2016. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jahh a lenyeg kimaradt :D mindenkepp mennyj dokihoz mert,ha en is otthon ucsorogtem vna akkor be se indul rendesen a szules.. csak ilyen gyenge fajasok maradnak.. nem tudom meddig huztam vna.. sztem hetekig.. :D kaptam oxyt attol indult be rendesen.. utoloso vtan
2016. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Lanyom csaszarral szuletett toxemia miatt. Ezert felek attol, mi ha beindul magatol a szules. Ismet surgossegi csaszar, a roszabb ha benttartanak. Nincs is tapasztalatom, mikor indul be tenyleg, milyenek a fajasok egyaltalan. Minden nap mernem kell a vernyomasom, imadkozom ne menjen fel. Ma kicsit magasabb volt, reggel hanyingerem volt, melegseg volt rajtam. Ejjel ota faj a szemeremcsontom, es alig birok, nehez a hasam. A doki meg csak leteremtett, megijesztett. Persze ha gond lesz, elmegyek hozza, ha ujabb fajasok, az ugyeletre. Addig is kimelem magam, most is csak fekszem. Pedig ossze kene pakolni a korhazi taskat :-)
2016. aug. 25. 19:53
 7/7 A kérdező kommentje:
De gondot ugye nem jelenthet, gondolok itt arra, h esetleg kinyilhatott a mehszaj, hasonlo? Ugye nem mulasztottam el semmit azzal, hogy nem mentem be a korhazba?
2016. aug. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!