Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-25 hetes kismamák, kb....

23-25 hetes kismamák, kb. hányszor szokott naponta keményedni a hasatok? Mennyi ideig?

Figyelt kérdés
3. gyerekemet várom, az orvos szerint normális, hogy nagyon sokszor, akár óránként többször megkeményedik a hasam, van, hogy percekre is. Az előző terhességeimnél nem volt ilyen. Félek, hogy valami gond van.
2016. szept. 5. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is harmadik baba lesz :-) A màsodik babàval keményedett sokat a hasam és a 28. héten kezdett is kinyìlni a méhszàj, szóval fekvés volt amikor csak tehettem. Simàn kihúztuk a 38. hétig :-)

Szedjél több magnéziumot, meg beszéld meg a dokival. Nekem pl azt mondta,hogy ha pihenésre+ magnéziumra nem múlik és órànként 5 nél és 1 percnél hosszabban keményedik,akkor befektet, szóval induljak a kórhàz fele.

Szóval nyugi, minden terhesség màs. Nem lesz baj.

2016. szept. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden terhessegi Màs es Màs,ha az orvosod szerintem minden rendben,akkor az ugy van.Nyugi!
2016. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 22+2 hetes kismama vagyok és azt se tudom mi az hogy keményedés. Nem vettem még ilyet észre ami erre utalna, vagy csak nem tűnik fel. Milyen az?

Én még csak az első babámat várom azért se tudok semmit erről.

2016. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!