Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldököm alatt van egy nagyobb...

Köldököm alatt van egy nagyobb anyajegy! Ha terhes leszek majd, akkor mi lesz vele? Vagy azelőtt le kellene szedetnem?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdésem.Végülis az érdekel h ahogy nő a hasam az anyakeggyel mi lesz? "Nyúlik" vele? Vagy le is eshet?
2010. ápr. 22. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem pont a köldököm közepén van egy, nem is tudtam, hogy van ott egy, amíg terhes lettem. ahogy kidomborodott a pocakom, úgy jött elő. most egy kicsit látszik, hogy van benne egy. nem lesz semmi baja, mutasd meg majd bőrgyógyásznak, hátha olyan, amit azért le kéne szedetni most vagy esetleg később.
2010. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aham, de ez elég nagy, tehát rendesen ki van dudorodva meg minden.Mint pl az az indiai pontocskák a nőknek a homlokán:))) Nah úgy kell elképzelni ezt.
2010. ápr. 22. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én pocakomon is vannak anyajegyek, az a fajta, ami picit kidudorodik és sötétbarna. Ugyanolyanok voltak, amikor nagy volt a pocakom, és szülés után is ugyanolyanok maradtak.
2010. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok.Köszi a választ.
2010. ápr. 22. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég, a 32. héten vetettem le 2 anyajegyet. Terhesség alatt is le lehet vetetni, ha zavar, de szerintem semmi bajod nem lesz tőle akkor sem, ha marad. A nővéremnek is (ahogy az egyik válaszolónak is) a köldöke belsejében volt, ő is terhesség alatt vetette le, mikor kidudorodott a köldöke.
2010. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2010. ápr. 23. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!