Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehet megkülönböztetni,...

Honnan lehet megkülönböztetni, hogy a magzatvíz szivárog, vagy csak több lett a folyás?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok. Az orvos írt fel Klion hüvely tabléttát, meg Augmentint. 2 napja használom őket. Ma nagyon bő vízszerű szagtalan folyásom van. Ez lehet a Kliontól?
2010. ápr. 22. 09:38
 1/4 ltimea ***** válasza:
nem tudod megkérdezni a dokidat? én elmennék a helyedben ellenőrzésre.
2010. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a Kliontól van, de ha aggódsz, inkább kérj egy UH-ot, és ott megállapytják, ha kevesebb a magzatvíz..
2010. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Észre fogad venni ha a magzatvíz az! Én is aggódtam ezen,de egyből tudtam mikor a magzatvíz szivárgott,az olyan melegség érzettel jött!
2010. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár régi a kérdés, de talán segít másnak a tapasztalatom, aki mostanában van ezzel a kérdéssel hasonlóképpen. szerencsémre én a 32. héttől kórházban voltam, és a 36. héten megszületett a kislányom, makk egészségesen hál' isten. Kb 33. héttől én sem tudtam eldönteni, hogy a vizem szivárog-e, nem volt egyértelmű. És utólag kiderült, sajnos az volt. és hiába szóltam, nekem is csak letudták azzal, hogy ilyenkor több a folyás. annyi "baja" lett ebből kifolyólag a kislányomnak, apró pöttyök voltak rajta születése után, pár nappal tovább kellett bent maradnunk, és antibiotikumot kapott. Sajnos pont a szivárgás miatt kaptam fertőzést és születésnél elkapta a kislányom. Nagyon oda kell figyelni ezekre a dolgokra. Nem mindenkinél indul meg egyszerre, nagyobb mennyiségben. Van akinél szivárog és az nagyon veszélyes lehet!!!
2012. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!