Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom megkülönböztetni...

Honnan tudom megkülönböztetni a sima hüvelyi váladék folyást a tényleges magzatvíz szivárgástól? Vagyis miben különböznek egymástól?

Figyelt kérdés
Ma vagyok pont 40 hetes, és szombaton bementünk a kórházba, hogy folyik valami, és én azt hittem, hogy a magzatvíz szivárog (pénteken elment a nyákdugó). A doki mondta, hogy ez még nem az, és a terhesség vége felé megváltozhat a hüvelyi váladék állaga, és folyós lesz. De azóta is folydogál néha, és most bizonytalan vagyok hogy mi is "jön" belőlem.
2009. jan. 26. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha magzatvized folyik azt úgy is megérzed,mert akkor már fájdalom is kisérheti.Én 39dik hétben szültem és mikor kezdet folydogálni a magzatvíz akkor már fájások is jöttek ez lehet,hogy nálad is így lesz.Kitartást!

Baba úgy is jön ha akar.

2009. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A magzatvíz az olyan mint a víz a hüvelyváladék meg azért kicsit sűrűbb.Nekem olyan volt mintha folyamatosan pisi jönne csak ezt nem tudod vissza tartani.Elég sok mennyiség egyszerre ami távozik holott csak kis része az összesnek.
2009. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Gyógyszertárban lehet kapni olyan tesztcsíkot, ami kimutatja, hogyha a magzatvíz szivárog. A használatról kérdezd meg a gyógyszerészt. Sok sikert és könnyű szülést kívánok.
2009. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!