Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Kondér Béla (Vác) magánren...

Dr. Kondér Béla (Vác) magánrendelésére más is nehezen kap időpontot vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva tele van a hócipőm azzal, hogy naponta többször is hívom őket, de egyszerűen nem veszik fel a telefont már több napja. Vagy kimondottan van időpont arra, hogy mikor lehet időpontot kérni tőle?
2008. okt. 1. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
06302981715 Ezt a számot próbálod hívni?
2008. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, már Hétfő óta, naponta többször is hívom, és egyszerűen nem veszik fel. Bár, én minden egyes Uh előtt így járok, egyszerűen alig tudok időpontot egyeztetni. Hétfőn kéne mennem hozzá Uh-ra, de időpontom nincs így, és már ha fel is vennék, Hétfőre tuti nem lenne hely, szóval eléggé mérges vagyok.
2008. okt. 1. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj menni időpont nélkül a rendelési idő vége felé.Én nem hozzá járok,de mindig úgy megyek a dokimhoz,mert állt. nincs már időpont :)
2008. okt. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, az lesz, más választásom nincs. :(

De akkor látom, más dokinál sem megy ez olyan könnyen. :)

Köszönöm a válaszokat és boldog babavárást!

2008. okt. 2. 09:53
 5/8 anonim válasza:
Szia! Én általában már két héttel előtte kérek időpontot, így sikerül elfogadható időre menni, de akkor is általában egy másfél óra amíg bejutok hozzá. Mindig csúszik a rendelés.
2008. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, a csúszást én is tapasztaltam már, de eleve csúszva indul. Egyszer pont nekem volt időpontom elsőre, egyszerre érkeztünk a dokival, de fél órával később hívott csak be, addig egyedül szöszmötölt a szobában. :)

Akkor legközelebb 2 héttel előre próbálkozom majd. Végülis 10 nap alatt csak felveszik majd a telefont.

Bár, ma sem vettél fel, holott Hétfő óta próbálkozom. Szóval maradt az időpont nélküli betoppanás.

2008. okt. 2. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is már jártam így de azt hallottam, hogy naponta 10-12-ig lehet időpontot kérni csakhogy 11-kor kapcsolták be a telefont és én már kértem máshol időpontot!
2008. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kell várni nála is mint minden dokinál, de szerintem ő olyan jó orvos hogy megéri!
2010. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!