Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várjak még pár napot, vagy...

Peppuh kérdése:

Várjak még pár napot, vagy semmi értelme? Másnakis volt ilyen, vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam,nem is jött..reggel első vizeletből csináltam egy Facelle 25-ös érzékenységű tesztet(nemvolt itthon másfajta)Negativ lett..:(
2016. szept. 9. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem 3 nap kesesnel is epp hogy meglattam a csikot a teszten majdnem kidobtam hogy negativ a nagyon erzekeny is 10es idon tul jott ki, uh nem ertettem mi van. Azota bebizonyosodott😉 Nekem a clear blue digitalis kimutatta annak elhittem csak keson volt a PE. Lehet nalad ia
2016. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg tesztelj két nap múlva lehet még nem termelődik annyi hcg hogy kimutassa ez a teszt ,próbálj érzékenyebb tesztet. Sok sikert :-)
2016. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koszii ez kicsit megnyugtatott..akkor várok..ha tovabbra sem jon meg tesztelek megint..egyebkent azt elfelejtettem irni hogy tegnap volt egykis rozsaszines folyasom vagyis hasonlo..feraktam este egy tampont azon latszott egykis halvany rozsaszines valami..mint amikor keveredik a feherfolyassal..de 5forintos nagysagu sem volt..
2016. szept. 9. 10:07
 4/17 A kérdező kommentje:
Szétszedtemba tesztet..az eleje olyan rozsaszines..szerintetek csak festekhiba? [link]
2016. szept. 9. 11:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne feszulj ra ennyire. Erzodik h ravagy görcsölve. Ha nem sikerult probald lefoglalni magad sportolj, olvass akarmi. Szedjetek mondjuk e vitamint stb..
2016. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Most mar ra vagyok igen..de eddig nem voltam eltereltem a figyelmem..de most kb 4napja nembirom..magne B6ot vetettem a párommal .azt mikortol érdemes szedni?
2016. szept. 9. 11:18
 7/17 anonim ***** válasza:
Nemtudom , nem szedtem. Csak E vitamint menzesztol ovuig.
2016. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ertem..en sok gyumit es teljes kiorlesu dolgokat eszek..meg nem jott meg.. Neha van ez a mindjart megjon erzesem de most mas nincs azon kivul..mellem faj kicsit nyomasra..
2016. szept. 9. 11:41
 9/17 anonim ***** válasza:
Miota probalkoztok? Mert vagy igy rafeszulve? Ezzel csak artasz mint segitesz. A stressz azt jelzi a testednek h most egy babanak odabent nem alkalmasak a korulmenyek. Ne keress jeleket. Higgadj le. Pont. Tudom konnyu mondanI. De akkoris
2016. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
4honapja.elso honapba korai vetelesem volt.. Az menzessel tavozott is..igy mst a 3.probalkozos honapba vagyunk.. Nemvoltam ideges csak anapokba..:( mar elvesztettem a remenyt :(
2016. szept. 9. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!