Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme magamhoz hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme magamhoz hasonló 'kívülálló' lányt keresnem magam mellé?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Erőteljes pszichés gondjaim vannak és mostanában kezdtem el különböző drogokat kipróbálni.

Mivel eddig egyszer sem találkoztam olyan emberrel, akinek ha elmondtam volna a problémáimat, akkor megértette volna őket, ezért soha senkivel nem beszélgetek magamról, ami néha már egyedüllét közben ijesztő dolgokat produkál.

Vágyom egy ilyen barátnőre, akivel nagy valószínűséggel eltudnék beszélgetni, de egyrészt nem valami egyszerű kiszúrni, hogy egy lány drogozik, szociopata vagy esetleg skizofrén.. Másrészt nem nagyon tudom, hogy sülne-e ki valami jó dolog abból, ha tovább 'rontanánk' egymást valakivel!?


2016. ápr. 17. 11:49
 1/4 pifu12 válasza:
Szerintem ne keress egy 'hozzád hasonló kívülálló ' lányt, hanem először is ne drogozz, próbálj a szüleiddel beszélgetni, vagy az iskola pszichológus biztos meghallgat, ismerek valakit akinek szerintem segített, de ha nincs senki , nekem írhatsz. 16/L
2016. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia szerintem kérj valakitől segítséget vagy menj el pszichológushoz. Nekem is írhatsz lehet tudok segíteni
2016. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Flipper9159 válasza:
Szólíts le egy lányt az utcán és mond neki: JÚLIA! ELŐ A DUDÁKKAL!
2016. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem inkább ne. Sokszor az ellentétek vonzzák egymást. Inkább keress valakit aki ki tud húzni ebből az állapotból 16/l
2016. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!