Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen voltam uh-on (hétfőn...

8 hetesen voltam uh-on (hétfőn) legközelebb csak 12 hetesen kell mennem! Addig megbolondulok. Honnan tudom hogy minden rendben?

Figyelt kérdés
Védőnőhöz kedden megyek kiskönyvet csináltatni!ennyi idős terhesen a védőnő meg tudja hallgatni a szívhangot?
2016. szept. 10. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nem tudja.Ne parázz ennyire.Nem fog semmi történni.De ha nem birod ki,menj el magánba.
2016. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eb is pont ebben a szituban vagyok. Orjito, de bizon benne, hogy minden oke.:)
2016. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyan igy voltam az 1 terhességmnél. Aztán jött a 2. amikor már megvolt a lányom és mire feleszméltem már letelt a 12 hét. Na meg a 38 hét.

Nyugi minden oké ha nincs bajod nincs semmi senkivel akkor ÉLVEZD A TERHESSÉGET!

2016. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második terhességem, van egy 2 éves kisfiam, de nála is sokat idegeskedtem, hogy minden rendben legyen!köszönöm a válaszokat, és igyekszem csak jóra gondolni, lefoglalni magam! :)
2016. szept. 10. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
És akkor mit csinálnál finnországban? Itt 2 uh van, a 12. 3s a 20. héten,ha akarsz többször menni akkor magánhoz kell menni 😀 válaszolva a kérdésedre amúgy ne aggódj nem lesz semmi baj, minden rendben lesz, de ha nem bírod ki akkor ahogyan elöttem is írták menj el magánhoz 😊
2016. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Aztan a 12-16. het kozott is meg fogsz bolondulni? Nyugiiiiii! Tudom nehez kivarni, de fo a pozitiv hozzalllas, ugyis minden okeeee!;))))
2016. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem vérzel nem görcsölsz akkor nincs baj, de ha lenne akkor sem tudnád megakadályozni + 1 ultrahanggal. Sőt! Ha minden héten megnéz doki akkor sem tudsz megakadályozni egy méhen belüli elhalást.
2016. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem pont ezért van az angelsounds szívhangfigyelo. :)

En a 9. hettol megtaláltam a szívhangot,jo volt neha meghallgatni :) Megnyugtató, az biztos!

2016. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, te hogy vagy a rosszullétekkel, de én nekem nagyjából a 8. héten kezdődtek a hányingerek. Én is folyton aggódtam, hogy honnan tudom, minden rendben van-e, közben szenvedtem rendesen, na meg folyton aludtam volna. aztán rájöttem, hogy amíg mindez fennáll, mmint ezek a tünetek, addig tuti nincs baj, sokaktól olvastam, hogy amikor elvetélt, a tünetek egyből elmúltak, úgyh ezekhez a kellemetlenségekhez is megnyugvással álltam. persze lehet hülyeség, lehet ez egyáltalán nem is így van, minden esetre engem megnyugtatott. Most meg már persze ott vannak a rúgások :) 26 hkm
2016. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!