Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek a párja...

Van itt olyan, akinek a párja 45 év fölött volt, amikor a baba fogant vagy megszületett? Minden rendben volt a babával?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Az apa kora nem számít.
2016. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem számít olyan sokat az apa kora. Én 4 ilyen gyereket ismerek, mind fiú és tökéletesek. Az apák kora: 49, 57, 59, 60. Az anya kora sokkal fontosabb.
2016. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Dehogynem számít az apa kora.

Olvastam hogy sokkal esélyesebbek az idős apátol a magzatok genetikai betegségekre is.


Ismerősömnek(fiatal nő)idősebb férjétől lett gyermeke.növekedési elmaradásau, vesebetegségei vannak a gyermeknek, folyamatosan gyógyszerezik és testi hibás is(esztétikai ami kamaszkorban nagy baj lesz..)

2016. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46 volt pont amikor megszületett a lányunk és igen minden rendben volt. 2. hónapban terhes lettem és a pici is egészséges lett.
2016. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Barátnőm párja jóval 45 felett van (nagypapa korú) és két gyerekük is született egészségesen.
2016. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Több párt ismerek, ahol ráadásul az anya volt 45 körül terhes. Egészéges gyerek mind.
2016. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59 volt az apa, mikor terhes lettem. Kevésbé számít, mint az anya kora, de számít. El is küldtek kombinált tesztre, de szerencsére nem lett semmi probléma :)
2016. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!