Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen voltam rákszűrésen....

7 hetesen voltam rákszűrésen. Ma kellett érdeklődnöm a lelet miatt. Az aszisztensnő közölte, h szaladjak be a doktor úrhoz megbeszélni az eredményt. Azt mondta, nincs nagy probléma. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Azt mondta,ráérek a május 4-ei bejelentett időpontra menni,nem kell hamarabb.Ugye akkor nem lehet nagy a baj?A rákszűréskor esetleges gombás fertőzés is kiderülhet,illetve emiatt is behívhattak?
2010. ápr. 22. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztosan semmi gond, csak nem az asszisztens kompetenciája az eredmény közlése. Nyugalom, ha ráér május 4-ig, akkor semmi gond nincsen.
2010. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 5 hetesen volt rákszűrés!Mikor felhívtam az orvost mondta,hogy nem lett jó!Na gondolod,hogy beparáztam!2 nap múlva mentem és kiderült,hogy "csak" gyulladásom van!:)Klion D-100 írt fel!Nyugi nem lesz semmi baj!:)30 hetes kismama
2010. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha gond lenne,már kaptál volna levelet.legalábbis egyik ismerősömnek p3 lett és a levételtől számított 1-másfél héten belül kapott egy levelet,hogy sürgősn menjen újra.biztosan nincs gond.
2010. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam én is! Csak nekem 12 hetesen volt az első. Nekem is fel kellett keresnem a dokit.

Adott Canesten-t, azt kellett használni 6 napig. És 1 hónap elteltével újra megcsinálta a rákszűrést, addigra jó lett.

Ne aggódj, inkább örülj hogy ha esetleg van is egy pici gyulladásod, az ilyen korán kiderült - hála az orvosodnak. Ha komoly baj lenne, rögtön behívtak volna.

Ne izgulj.


32 hetes kismama

2010. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!