Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Június 20dikan missed ab-m volt sajnos július 2 5-6 volt meg a menszim 2 napig. Dokinál augusztus 11 diken voltam minden rendben talált. Augusztus 25diken nem jött meg ra egy hétre pozitivot teszteltem.azota volt vér vizelet és azon is minden rendben szinten pozitív. De kicsit aggódom ugyanis az előző babával nem fájt ennyire se a derekam se a hasam.nem görcsöl de érzem hogy "Leszakad" vérzésem és egyéb nincs. Esélyes lenne a mehenkivuli terhesség?úgy hogy a doki mindent rendben talált a műtét után? Kissé aggódom. Holnap van idopontom a dokihoz.
2016. szept. 11. 16:30
 1/5 A kérdező kommentje:
6hetes babás vagyok kb
2016. szept. 11. 16:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy mennyit ajánlott várnod a teherbeeséssel missed ab után?
2016. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat ő szeptember kornyeket mondott.korai az igaz de ezen változtatni most már nem lehet.a házi dokim szerint nem indulunk kevesebb eséllyel de holnap a nodoki biztos többet lát majd.csak érdekelt volna tapasztalat céljából. .
2016. szept. 11. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Missed ab után vagyok 2honappal juli4-én végezték a műtétet és azóta kicsit másképp érzem magam a hasam sokszor görcsöl derekam fáj a napokban voltam orvosnál és azt mondta ennyi idő után ez még természetes, lehet nálad is ez van és most fel erősödött a fájdalom mert a méhed is tágul.

Bár az én esetem hasonló volt Mikor terhes voltam görcsölt a hasam és fájt a derekam már 5.héttől és 9hetben kiderült hogy ikreket vártam valószínűleg gyorsan tágult a méhem

2016. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem nincs nagy baj illetve semmi baj.szep estét; )
2016. szept. 11. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!