Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció 1. napja erős...

Menstruáció 1. napja erős görcsökkel és vérrel 2. nap egyre kevesebb, volt már valaki így és ha igen mi volt a baj?

Figyelt kérdés
első napon (tegnap) erősen görcsöltem , több-kevesebb vér volt de a több is csak reggelre mikor kiszálltam az ágyból ma a 2. napon mintha egyre kevesebb lenne a menszesz! Furcsa mert nekem rendszeres és pontos menszeszem van és az első 3 napban elég sokszokott lenni. (nem görcsöltem eddig ennyire soha sőt volt mikor nem is éreztem semmit
2016. szept. 12. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem minden ciklus egyforma.
2016. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval. Nem minden változáss mögé valamit bele látni.
2016. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igy van, nem kell állandóan mindenbe valami "jelet" keresni.. Nem tok mindegy? Ha annyira aggaszt akkor nézesd meg magad orvossal de nekem az a meglepő h neked eddig minden ciklusod ugyanúgy zajlott... Lehet kicsit felfaztal vagy tök tudja de ne vergődj ezen
2016. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most csak én nem értem hogy ezt miért a terhesség kategóriába irtad? Na mindegy...
2016. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat igazából azért ide írtam , mert sokat lehet olvasni arról ,hogy ha kevesebb a mneszeszed meg nem ugyan olyan akkor lehet baba is van . De nem rég regisztráltam ide nézzétek el nekem ha nem ide kellet volna :)
2016. szept. 13. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!