Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Depresszió terhesség vége felé?

Depresszió terhesség vége felé?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi.

Kinek hogy kezdődött, ki milyen módon kezelte.

Minden érdekel....


35 hkm


2016. szept. 13. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ideges vagy a szülés miatt. Meditálj.. Kapcsolódj ki koncentrálj a babára.. Minden rendben lesz. Elmúlik.
2016. szept. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, nem igazán tudom mi a helyzet.....

Teljesen világvége hangulatom van, nincs semmihez sem kedvem, egész nap csak feküdnék....., egyébként meg mióta terhes vagyok azóta az önképem is 0. Úgy érzem nem tudok megfelelni sem magamnak, sem a páromnak nem vagyok elég jó.....

2016. szept. 14. 07:51
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen természetes érzések. Borzasztó érzés szembesüln iazzal, hogy bálnásodik az ember, de a terhesség ezzel jár, el kell fogadni. Utána teszel majd érte, hogy jól érezd magad a börödben. A terhesség vége felé mindenkinek világváge hangulata van, mert borzalmas nehéz a vége. Szóval fel a fejjel, lassan kint a baba. Ha úgy érzed, hogy egyedül ezzel nem tudsz megbírkózni, keress egy pszichológust, lehet egy alkalom is elég lesz. :) Kitartást!
2016. szept. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Remélem tényleg úgy lesz ahogy írod...

Most legalább kaptam egy kis pozitívat.

2016. szept. 14. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:

A parodnak sem vagy elég jó? Hogyhogy?

Gyönyörű vagy hidd el! Ennél szebb nem lehet egy nő, mint amikor gyereket vár. Persze, a vége már nehéz, mindenütt fáj, feszül, nyomodik. Ha pihenni szeretnél, pihenj!

Csinálj olyan dolgokat amik boldoggá tesznek. Ne azon keseregj, hogy kockás hasad volt egy éve, meg le tudtad futni a maratont :) majd lesz megint olyan.

Légy elégedett és boldog, mert nemsokára a kezedben foghatod a babadat! Bár már itt tartanánk mi is.

15 hkm

2016. szept. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!!

Párom minden nap elmondja hogy milyen csinos vagyok, és mindig nagyon figyelmes is minden téren.

De, amikor már nem alszok éjszaka 3-4 óránál többet, a víztől pedig már úgy nézek ki mint egy alkoholista, akkor nagyon nehéz elhinni hogy csinos vagyok. Minden este kisírom magam, már 4. Napja....

Nem tudom,..... párom azt mondta majd ha meglesz a pici akkor minden visszáll, nem lesz mindig sírás.

Remélem.....

2016. szept. 16. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!