Mozog nem mozog?

Figyelt kérdés
37 hetet betöltött kismama vagyok. Ma reggel 6 óta nagyon keveset moccan a babám. A pénteki CTG-n sem sokat mozdult.Reggel óta egyszer moccant de akkor sem volt jelentős. Próbáltam már ébresztgetni. Kávét is ittam, ettem, lökdöstem is de semmi.Azt tudom, hogy nem ennyi a normális mozgás. Várjak még délutánig hogy változik e? Keményedek!

2016. aug. 21. 09:09
 1/6 Eszter76 ***** válasza:
100%
Irány a doki, ha nem elérhető, akkor az ügyelet. MOST! Ismerek olyat, akinél ez bajt jelentett. Remélhetőleg nincs baj és csak a frontot érzi, de ezzel nem szabad játszani! Szurkolok, hogy minden rendben legyen! Kitartás!
2016. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írd majd meg mi volt! Drukkolok, hogy inden rendben legyen. Reméljük csak a front miatt lustálkodik.

Amúgy ma az enyém sem olyan aktív, de én még csak 35. héten vagyok.

2016. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem lehet hogy már kevés a helye odabent?

Nem feltétlenül szokott mindenki a 40. héten szülni...

2016. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En csak 24 hetes vagyok de ma nálunk sem olyan aktív mint szokott. Most direkt ittam meleg kakaót, ami nálunk a csodaszer ez ellen és már érzem a hatását 😊 Próbáld ki te is!

Azonban azt is néztem h én is elég lehangolt és fáradt vagyok, vérnyomásom meg még alacsonyabb mint szokott, már a 90-t is aki verdesem😊 (91\58 volt nem rég), szóval sztem ezt ő is érzi.

Üdv

24hkm

2016. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na hogy vagytok?
2016. aug. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát keringek a házban. Menni alig bírok mert iszonyat nyomja a medencémet a baba. Keményedek, húz a derekam. Mozogni mozgott azóta de jóval kevesebbet mint kellene. De csuklik, mocorog. Mennék szülni ha lehetne :)
2016. aug. 22. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!