Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megint van valami front, vagy...

Megint van valami front, vagy mástól lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Tegnap egész nap tele voltam energiával,takarítottam,főztem,persze csak óvatosan,de hirtelen olyan nemjól kezdtem magam érezni,lefeküdtem,és onnantól kezdve olyan nemjól érzem magam,mindehogy kényelmetlen,minden porcikám fáj,minden mozdulat fájdalmas,nehezemre esik,hasam folyamatosan keményedik,magnézium se segít,derkam le akar szakadni,hasam is fáj,bele bele görcsök,babám is belassult,mitől lehet ez?39+2 hetes vagyok
2016. szept. 14. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hétvégére jön front.

Inkább a 39 hetes terhességtől. Ilyenkor már nekem is volt mikor váratlanul elfogyott az energiám és nem is jött vissza egy ideig. Egyébként szülés reggelén (39+4 hetesen) is úgy keltem fel, mint akit fejbevertek. Alig bírtam kivánszorogni a mosdóba is. De már 37 hetes koromtól voltak ilyen időszakok, 1-2 max 3 napig aztán újra volt erőm.

2016. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem még ilyen nem volt,de a wc-re is kimenni nehezemre esik,melleim is fájnak,érzékenyek,megnagyobbodtak,
2016. szept. 14. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ma-holnap megszülsz, nem tudom mi a probléma azzal hogy fáradt vagy. Örülj neki, ha eddig nem voltál.

Magnéziumot meg nem kell már ilyenkor szedni, ezt nem mondta a doki?

2016. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szülni fogsz, ráadásul jön egy kis lehűlés...

Ilyenkor már nem kéne magnéziumot szedni.

Már én sem szedem (38 hét)

2016. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
38 hetesen Mondtam a dokinak h görcsölök,aztmondta magnéziumot nyugodtan szedhetem napi kétszer is.Fájásaim konkrétan nincsenek,csak egész nap fáj a hasam,meg olyan érzés,mintha kinőttem volna a bőröm,tudom hülyén hangzik,
2016. szept. 14. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!