Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a front miatt? Ma egész...

Lehet a front miatt? Ma egész nap nagyon levert vagyok, semmihez nincs kedvem, minden porcikám fáj. Csak aludnék egész nap. És a hasam is elkezdett megint fájni.

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany hetes vagy? Mi most 36+4, es nekem hasonlo a hangulatom par napja. Fajogat nekem is a hasam, meg a derekam rakezdett, es neha meg hanyingerem is van. Bizti az ido beleszol a hogyletunkben. Remelem ejjel azert alszunk majd....kitartas!
2009. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12+3 hetes vagyok.Az alvással nekem nincs gondom,most is aludtam 1 órát.
2009. máj. 29. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,de én azt remélem h a 12.hét után elmúlik.

5.héttől kezdődött és most a 8.-ban vagyok és minden nap déliálmot kell aludnom,főleg ebéd után.

Nem nagyon érdekel semmi,pedig én egy nagyon aktiv személyiség vagyok....sportolok,mindig agyalok valamin,de most egy BUTA és LUSTA vagyok.

2009. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Biztos a front.Én most keltem,aludtam 2 órát,éjjel meg majd nézek.:)

De ha nem alhattam volna,nem is tudom mi lett volna.:)


22hetes pocis

2009. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tuti a front! 21 hetes vagyok aludtam vagy 10-ig de egy óra óta 5 percenként ásítok és most kerültem odáig hogy végre vízszintesben vagyok. Lassan el is alszom mert már nem bírok magammal.

Addig pihenjünk míg megtehetjük! :)

Szép estét Nektek!

2009. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!