Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11. hetes vagyok. A párom...

11. hetes vagyok. A párom szinte nem enged semmit csinálni. Hogyan hozzam tudtára, hogy ez nem betegség, csak más állapot?

Figyelt kérdés

Szó szerint szinte semmit!Csak nagyon könnyű ételeket készíthetek,nem cipelhetem a kosaramat a piacon,csak tusolni enged,mert szerinte problémásabb a kád,sokat pihenjek,nem cipelhetem a pórszívót,a függönyöket nem cserélehet mert nehogy leessek a létráról,mindennap ő készíti elő a vitaminomat--pontosan,és mindíg kérdi hogy vagyok,mit ennék,nem fáj-e semmim?

Én ezt nem bírom!!Nem szeretném megsérteni,imád,de ez túlzás!Alig várom mikor elmegy itthonról,hogy csináljak valamit!Én ehhez nem vagyok hozzászokva,hogy ugráljanak körülöttem!

Gondoltam,mondom neki azt,hogy muszály csinálni ezt-azt,hogy könnyebb legyen a szülés,ráadásul a babának is jót tesz ha mozgok.(Persze esténént sétálni visz...)

Segítsetek lécci!!!!!!


2010. ápr. 22. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáld vele megértetni,hogy Te érzed magad olyan jól,hogy eltudod látni ezeket a dolgokat!Szépen,kedvesen köszönd meg,hogy így törődik veled,de tedd hozzá,hogy ezt egy kicsit túlzásnak tartod!És természetesen az meg igaz is,hogy sokkal nehezebben szülsz,ha nem éppen aktívan éled meg ezt a 9hónapot!Persze a lehetőségekhez képest!Biztos megfogja érteni,ha szépen elmagyarázod neki!Érthető az Ő aggódása is,csak olvasva amiket írtál,elhiszem,hogy neked sok!Boldog babavárást kívánok:)19h kismama
2010. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!Igen erre gondoltam,valahogy így megfogalmazni,csak megsérteni nem szeretném,hiszen ez a baba 5 év után jött össze!!!

Látta mennyire kikészít a hányás,székrekedés,émelygés,talán ezért ilyen óvatos.

Mindenesetre ma beszélgetni fogunk erről,és finomat közlöm vele a tényeket.

Neked is boldog babavárást!

2010. ápr. 23. 05:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj Istenem, belegondoltam, ez olyan cuki!!:DDDD

Hát nem tudom, mit tennék a helyedben, biztosan én sem bírnám. Az biztos, hogy meg kell próbálnod beszélni vele, mert valóban nem normális ez így. És tényleg jót tesz a mozgás. Talán ha legközelebb ő is bemenne veled a dokihoz, és ő elmagyarázná neki, nem lenne jobb?

2010. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A dokim alapjába véve rendes,normális,lehet ez lesz a MEGOLDÁS!Csütörtökön megyünk úgyis uh-ra!

Köszi

2010. ápr. 24. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!