Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap irtak utrogesztant...

Tegnap irtak utrogesztant szajon at szedhetot es csak ma tudom kivaltani, es ahol lakom sehol nincs szajon at szedheto csak huvelykapszula. Jo az is? Vagy mindenkepp a szajon at szedheto kell? Mi a kulombseg?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

És meg sem rendelik?

Szerintem, ha az orvos szájon át szedhetőt írt fel, akkor mindenképpen azt szedd.

Nálunk, ha nincs valami gyógyszer, akkor meg szokták rendelni és általában másnapra meg is jön.

2016. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Telefonald korbe a patikakat!
2016. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Az is jó. Azt is lehet szájon átszedni. Tök ugyan az a kettő. De hüvelyből jobban felszívódik. Akkor szoktak szájon át szedhetőt adni ha vérzik valaki.
2016. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet a huvelykapszulat szajon at szedni? :o
2016. szept. 19. 12:19
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy lehet.
2016. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6 hetes pocakos?Ma se lesz utro?
2016. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De igen, jól írta a korábbi válaszoló. Lehet az Utrogesztan hüvelytablettát szájon át szedni. Nekem is azt írt fel a doki vérzés miatt és mondta, hogy szájon át szedjem, különben a vérzés kimossa.

Azt mondta a dokim (aki egyébként egy elismert adjunktus és rendszeresen jár továbbképzésekre - mielőtt valaki itt lehurrogná), hogy csak itt Magyarországon kellett különböző névvel (normál és hüvelytabletta) forgalomba hozni a kettőt, de ugyanaz a hatóanyag.

A vérzés nekem különben 2 nap után szépen abbamaradt miután elkezdtem szedni.

2016. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valóban ugyanaz a hatóanyag, csak a vivőanyag más. Ahogy van nurofen kúp, tabletta és szirup is. Mégis ha választani kell, akkor a fene se fogja elrágcsálni a kúpot. Megetetnék a dokival egy doboz hüvelybe szánt utrot és utana kérdezném a véleményét róla, hogy ehető-e.
2016. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó butaságot írsz. Az utro hüvely golyó és szájon át szedhető tök ugyan az. Csak itthon nem lehet így forgalomba hozni.
2016. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kate1987 ***** válasza:
Ugyan az a ketto, el lehet olvasni a hasznalati utasitast. Tudtom szerint nincs ket fele, csak ket fele keppen kell szedni, ami attol fugg hogy milyen problemad van. Pl verzes eseten es pcos-oknak ugyan azt adjak csak szajon at kell bevegyek.
2016. szept. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!