Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az a beágyazódási...

Milyen az a beágyazódási vérzés? Miben különbözik a menstruációtól?

Figyelt kérdés
Már 7 hete nem jött meg de az az előtti vérzésem is már elég szokatlan volt: csak pár csepp vér jött 1 napig, utána még 2-3 napig barna, de az is csak pár csepp. És minden előjel nélkül, pedig máskor már egy nappal előtte majd meghalok, úgy görcsölök. időpontját tekintve kb. ugyanakkor volt, mintha "rendes" vérzés lett volna.
2016. szept. 19. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj!

Nekem egyáltalán nem volt semmiféle vérzés vagy barnázás, ahogy sok más nőnek sem.

2016. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinél van beágyazódási vérzés.. De ha van akkor néhány csepp vagy pecsételő.. De nem mindenkinél van.. Csinálj egy tesztet
2016. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem az volt a kérdésem, hogy csináljak-e tesztet. Hanem hogy hogy néz ki, a ciklus melyik napján lehet stb. persze az is érdekel, hogy az enyém az volt-e, de inkább általánosságban kérdeztem.
2016. szept. 19. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, mert akár egy hámsérülés is okozhat pecsételést. Erre csak orvos tudna válaszolni, vizsgálat után.
2016. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Iszonyat ritka ha valakinek van es tudja is h az.. szval sztem ne alapozz arra
2016. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kate1987 ***** válasza:
En azt hittem kezdodik a ciklusom, mert volt egy barnas pecset a fehernemumon ami 2 db 100 forintos meretu volt. Nem tudtam meg hogy terhes vagyok, varhato ciklus elott ket nappal volt. Az orvos azt mondta h a beagyazodastol volt, de engem kulonosebben nm erdekelt csak h ujbol ne legyen semmi pecset. 😉
2016. szept. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8nappal ovu utan 1csepp ver+ 3 nap barna maszat.. 15nappal ovu utan lett halvany ket csikos. Mintha mar a 14.napon is lett volna ..de szaradasi csiknak titulaltam.
2016. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!