Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, anyuka...

Van itt olyan kismama, anyuka akit a szeme miatt fognak császározni? Vagz császároztak?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rossz a szemem,fiamat termèszetes ùton szültem majdnem elszakadtak a szem tartò izmaim... igy a màsodik babànkat programozott csàszárral hozom vilàgra..

Szemèszetre kèszülök a szakvèleményèrt...


2016. szept. 19. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem középiskolában volt egy osztálytársam, akinek a születése közben majdnem levált a retinája(koraszülött is volt, abban az évben ő volt az országban a legkisebb baba).

Kb egy éve szült, de amikor iskolások voltunk akkor említette, hogy ő se szülhet természetesen.

2016. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem, ahol a lézeres látásjavító műtétet csinálták, többször elmondták, hogy nem szülhetek természetesen, mert leválik a retinám. Elmentem másodvéleményre a sote szemklinikára, ugyanezt mondták, de a papírra nem írták rá egyik helyen sem, mert akkor még nem voltam terhes. A dokim azt mondta, csak a kórház szemészétől fogad el véleményt, ők azt mondták nincs akadálya a hüvelyi szülésnek. Félve, de végül megszültem természetesen, nem volt a szememmel semmi gond.
2016. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Idén szültem császárral, -6 és -8 a szemem. A szemfenekem annyira nincs rossz állapotban, azt mondták az lenne a nagyobb probléma, így alacsony az esély arra, hogy baj legyen. De inkább adtak szakvéleményt császárra, mert a kis kockázatot se vállalják, ugye ha mégis baj lenne, a szemorvost veszik elő.


Nekem meg mindegy volt, nem kardoskodtam egyik mellett se.

Valaki sajnált, mert császár lesz és nem tudok rendesen szülni és hogy fog fájni meg feldarabolnak, más meg örült, hogy meg leszek kímélve és a gyerek se küzd, ugye aki még a terhességem elején felajánlotta, hogy xy dokival meg tudja beszélni, hogy császár legyen...

2016. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyfokú myopiám van, a

szemtengelyem megnyúlt, leválhat a retinám erőlködéstől. De nekem tilos volt már gyerekkoromban is emelés, bukfenc, kézen vagy fejenállás, veszélyeztetett látású voltam. Egyértelmű voltca sectio, sajnos.

2016. szept. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!