Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszat jelenthet, hogy eddig...

Rosszat jelenthet, hogy eddig reggeltől-estig rosszul voltam, most pedig semmi? 7 hkm

Figyelt kérdés
Az előző terhességem missed ab.-val végződött és akkor nem is voltak rosszulléteim.. Most viszont 5 napig megállás nélkül volt hányingerem, szédültem, viszont tegnap egész nap jól voltam, semmi émelygés, ettem rendesen, és ma reggel is teljesen tünetmentes voltam...

2016. szept. 18. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! A tünetek jönnek -mennek. Semmi bajt nem jelent, ha nem mindig egyformák. Örülök, hogy van néhány könnyebb napod,mert úgyis visszatér a rosszullét.

Nekem is volt missed ab-om, nekem pl végig fennalltak a tünetek, pedig nem is fejlődött a terhesség. Természetes, hogy most jobban aggodsz, én is így voltam vele. A babám lassan 16 hetes, mostanában kezdem igazán elhinni, hogy tényleg életben van, eddig minden uh-ra remegő gyomorral mentem.

Gratulálok a babához, és merj boldog lenni!

2016. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem problema.. de annyI ilyen kerdes van, bongessz egy keveset, hatha az is megnyugtat
2016. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, most picit megkönnyebbültem.. A bébimnek van szívhangja most, előző terhességnél nem volt... talán ezért is idegeskedek rajta még jobban, mert idáig minden rendbe volt, és nagyon megviselne ha ezután jelentkezne valami probléma... ha tehetném, mennék uh-ra minden nap, hogyvajon minde rendben van e... :D de most próbálok higgadt maradni és örülni a kis csöppnek 😊
2016. szept. 18. 09:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves első, köszi, és a bíztatást is !!
2016. szept. 18. 09:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Barmikor elmehetsz uh.ra magadtol.. kulfoldon is, tudom mert tobb rokonom szult mas mas orszagban. Es sehol sem tilos elmenni uh.ra csak nèhol pènzbe kerül!

:)

2016. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, de nem hiszem, hogy túlságosan örülnének neki, ha megjelennék a kórházban, hogy "csak meg akarom tudni, hogy mimden rendben van-e?!"... magánrendeléseken meg 15-20e az alsó összeghatára egy uh-nak...
2016. szept. 18. 10:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az h nem orulnenek? Kit erdekel mit gondolnak? Fizeted a TB-t latni akarod h minden rendben van stb.. :) ne erdekeljen mit gondolnak. Nem letezik lehetetlen csak tehetetlen. De ha ez tart vissza, annyira nem is aggòdsz es par hetet kibirsz. Szerintem ne aggodj , vigyazz magadra. Elvezd h kismama vagy.:)
2016. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sajnos rosszat jelentett. Sajnos még másik kettő ismerősömnél is. Mindannyiunknál voltak tünetek amik idő előtt (12. hét) abba maradtak. :( A legjobb egy UH lenne. Ha tényleg teljesen elmúltak hívd az orvost mihamarabbi időpontért. Írd meg mi történt veled, szorítok, hogy ne úgy legyen ahogy nálunk volt.
2016. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ó de régen volt, nem volt semmi probléma.


Megint rosszul vagyok, aztán meg nem, már jön a második :)

2020. febr. 5. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!