Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Malna level tea szules elott...

Malna level tea szules elott tenyleg jo? Valakinek tapasztalat? Hanyadik hettol fogyasztottatok? 33 hkm

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Előző terhességemnél úgy emlékszem a 35.héttől ittam és piszok gyorsan tágultam. A mostaninál is tegnapelőtt kezdtem, majd meglátjuk mi lesz a vége :)
2016. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

36 hetes koromtól ittam. 39+5 hetesen szültem, 24 óráig vajúdtam.

De ki tudja azt, hogy mi lett volna, ha nem iszom? Lehet ugyanez. Vagy még tovább tartott volna. Nem lehet tudni így erre a kérdésre biztos választ nem is lehet adni.

2016. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36. héttől ittam. Nekem gyorsan meglett a baba, de előtte éjszaka ballonnal tágítottak, burkot repesztettek, és végig kaptam az oxitocint, így lett meg 4 és fél óra alatt. Nálam nagyon nem akart beindulni a szülés, de aztán már gyorsan tágultam, nem tudom mennyire volt köze ehhez a málnalevélnek.
2016. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En is a 36. hettol ittam es sajnos nagyon lassan nyiltam. De hat rosszat nem teszel vele. Lehet pont neked segiteni fog ;)
2016. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!