Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Július 30.-án együtt voltam a párommal. 1 héttel később csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett. Pár nappal később egy másikat is, ami szintén negatív lett.

Augusztus közepén vettem egy másfajta tesztet ami már pozitív lett.

Tegnap pecsételő vérzésem volt, viszont ma már rendes menstruáció.

Gondoltam a pozitív tévedett, ezért most megcsináltam még egy tesztet ami szintén pozitív.



2016. szept. 21. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg kemiai terhesseged volt , vagy ritka esetek koze tartozol , akik terhesseg alatt menstruálnak. En elmennèk orvoshoz
2016. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeptember közepe elmúlt.Már fel kellett volna keresned egy nőgyógyászt.Mikor volt az utolsó menstruációd?
2016. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Júliusban kétszer is megjött

Július 5, július 17

2016. szept. 21. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint már kb 8 hetes lehetsz\lehettél...Menj orvoshoz.
2016. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, lehet tényleg terhes vagy, bnőmnek pl az 1-3 hónapban rendesen megjött a havija, úgyh kb félidősen vette észre, h várandós. 1. héten pl nekem se mutatta ki, a következőt meg olyan 6 hetesen csináltam, ami pozitív lett.
2016. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!