Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik valami miatt nem szexelhe...

Akik valami miatt nem szexelhettek a terhesség alatt, hogy viselték? Utána hogyan tudtatok visszaállni? A férjetek hogy bírta?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Az elejétől nem szeretkezhettünk a férjemmel mert többször is véreztem.Elég nehezen birta, de mivel ő is nagyon szerette volna a babát megemberelte magát ☺, még ő állított le többször is mert én a terhesség alatt nagyon kívántam.Azért vannak módok, ahogy kényeztetheti a párját az ember ilyen helyzetben is.A visszaállás teljesen zökkenentes volt, igaz engem császároztak.Mondjuk a szülés utáni első alkalom olyan kamaszosan "bèna" volt 😅 de azóta már teljesen visszarázódtunk.
2016. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Zökkenőmentes akart lenni 😉
2016. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Bár nekünk csak egy hónapos időszak volt, amikor nem lehetett, azt se doki tiltotta meg, hanem párom. volt egy apró vérzésem, de doki megvizsgált, nem látott semmit, én akkor úgy megkönnyebbültem, h nem is kérdeztem, de úgy voltam, ha tilos lenne, szólt volna. a vége az lett, hogy már a falat kapartam, am párom is, a legapróbb érintéstől is állt a zászló, úgyh felhívtam a dokit, h akk lehet-e vagy sem, mert párom nem hisz nekem. Nahát akkor este olyat szeretkeztünk, mint még előtte talán soha, ugyh a visszaállással nem volt gond, bár mondom ez "csak" egy hónapos kihagyás volt...
2016. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elejétől tiltva voltunk.Elején sokat véreztem utána meg Elkezdtem nyílni.Voltak hullámvölgyek amikor engem megviselt a hiánya,de tudtam h a baba miatt kell.A férjemen meg segítettem máshogy 😉
2016. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Az lemaradt.Szülés után a visszaállás fura volt.Mi is kamaszosan bénáztunk xD

2016. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!