Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete felritkulást látott a...

2 hete felritkulást látott a dokim.11mm es nyálkahártyával. Azota sincs menstruáciom.2 napja szurkál a hasam alja. Valakinek tapasztalata ilyennel?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell visszamenned uh-ra?

A felritkulás jó jel, így indul a terhesség. A nyh is megfelelően vastag volt.

Teszteltél azóta?

2016. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen,.nekem is így volt 12mm-es nyálkahártyával és megjött utána rendesen,mert ez lehet a menstruáció kezdete és akát beágyazódás is.
2016. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is először csak felritkulást látott, mert korán mentem :)

Az nemgond ha szurkál a hasad alja de ha nagyon erős görcsöd van vagy esetleg vérzel, barnázol, azonnal orvos! Mimor kell menned legközelebb uh-ra?

Drukkolok hogy minden rendben legyen :)

9 hetes kismama

2016. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem a héten még. Én azt gondolom ez két hete volt az uh.azota màr megkelett volna jöjjön a menstruàció.doki azt mondta hetente teszteljek .nem görcsölök nem vérzek.viszont furàn érzem a hasam aljàt.nehéznek érzem mintha nyomàs érzésem lenne
2016. szept. 23. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!