Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 13. hét mennyire veszélyes...

A 13. hét mennyire veszélyes vetélés szempontjából? Na nem a 13-as szám miatt kérdezem, hanem mert állandóan rettegek, hogy valami baja lesz a babának.

Figyelt kérdés

Egyébként minden rendben van, legalábbis egy hete az uh-n az volt.

Éjjel viszont arra ébredtem, hogy nagyon fájt a hasam, ami reggelre elmúlt. Lehet, hogy nem is a méhem fájt, hanem a beleim...nem tudom, mindenesetre szorongok.


2008. okt. 2. 17:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy a hasamon is alig látszik a terhesség. Ezért is gonolok mindig arra, hogy vajon normálisan fejlődik?...
2008. okt. 2. 17:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem a 20 héten kezdett látszani és ha már eddig rendben volt minden akkor nyugi ezután is rendben lesz boldoog babavárást kívánok
2008. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne rettegj, mert nem tesz jot a babanak, nekem is mindig ezt mondtak, mert en is folyton aggodtam. Nyugi, ez a retteges az ido elorehaladtaval enyhulni fog. Amugy a 13. heten meg nem kell latszodnia a bebinek. A bebi a pocakodban van a legnagyobb biztonsagban. Bizz a termeszetben, hiszen a termeszet legcsodalatosabb reszet eled at.
2008. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2008. okt. 2. 17:52
 5/7 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy azért van ez velem, mert iszonyú hajszás az életem. Munka után loholok a gyerekért az oviba. HÉtközben egyszer 5-8-ig suli, pénteken 2-től 8-ig suli, szombaton 9-től 4-ig suli. Minden nap háromnegyed 6-kor kelés, marad a vasárnap, akkor meg a háztartás.

Egyszerűen nem birom már...Sokat vállaltam asszem.

2008. okt. 2. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat tenyleg egy kicsit sok. Most meg birod, de mi lesz veled nagy pocakosan? Boldog es aggodalom mentes babavarast kivanok neked!
2008. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bármikor történhet vetélés, elhalás.

13 hetesen pedig még semmit nem kell látni a hasadon. Nekem a 17. héten kezdett el nőni, de van, akik még ma sem veszik észre, hogy terhes vagyok, és a kicsi mégis jól fejlődik.

23 hetes kismama

2008. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!