Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Stressz miatti alvászavar...

Stressz miatti alvászavar terhesség alatt árthat a babának?

Figyelt kérdés
23.hetes terhes vagyok és 6 napja szinte alig aludtam valamit.élő halottnak nézek ki és úgyis érzem magam.ahogy este lefekszek aludni úgy kelek reggel az ágyban kb1000et fordulok mire megunom és probálom lekötni magam vmivel.a doki szerint ez gyakori terhesség alatt h stresszel az ember igyak 2dl sört vagy 0,25mg frontint vegyek be és elmúlik ne aggódjak.állandóan aggódok hogy ez a kevés alvás árt a babának.a dokim azt mondta erre hogy neki nem árt kiis nevetett engem emiatt.valaki volt már így?

2016. szept. 27. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Citromfű teát próbáld meg esetleg lefekvés előtt, terhesség alatt is lehet inni. Nekem segített.

Ha a doki szerint nem árt a babának a nem alvásod akkor ne aggódj ezen.

2016. szept. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ylyria válasza:
100%
Szerintem a stressz alvászavar nélkül is árt a kisbabának. Szerintem próbáld meg megszüntetni azt a stresszforrást ami felelős a problémáért.
2016. szept. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen. Szépen keményedett us a hasam. Végül vettem sedacur fortét. És kialudtam magam. Másnap már nem is keményedtem. Meg a közérzetem is jobb.
2016. szept. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!