Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális ez a fajta...

Mennyire normális ez a fajta görcsölés és hüvelyifolyás?

Figyelt kérdés
7hetes terhes vagyok és párnapja annyira erős görcseim vannak hogy az ágyba kényszerít hasogat a derekam és a méhemkörnyékén,tegnap este volt egy kis enyhe barna folyásom is,ami egyébként nem fehér vagy átlátszó folyás jön hanem ilyen gennyes ragacsos sötétebb sárga,szerintetek normális?
2016. szept. 27. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ragacsos sargas folyas semmikepp sem normalis... Az meg vegkepp nem normalis ha eros görcseid vannak... Szerintem az sem normalis.. Mindenkepp szerintem konzultalj a nőgyógyaszoddal berendel esetleg uh-ra meg vesz esetleg mintat a folyasodbol es kivizsgalja!! :)

Es persze probalj minel kevesebbet stresszelni az sem tesz jot a babanak ha sokat stresszelsz !!! Boldog babavárast :D

7 hkm :)))

2016. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem orvoshoz kéne menni! Nekem is volt de 9 hetesen. Csináltak hüvelykenetvételt tenyésztést. Hivtak is röktön mert fertőzés volt. Ami furcsa az egészbe hogy nem voltam sehol mindíg vigyázok még itthon is csak tusolok. És mégis!
2016. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!