Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és...

8 hetes terhes vagyok és több, mint egy hete képtelen vagyok enni vagy inni. Ha mégis sikerül az azonnal vissza jön. Ez hatással van a babára?

Figyelt kérdés

Már teljesen legyengültem, ha felkelek szédülök, és alig bírom el saját magamat. Próbáltam Colát, hideg italokat amit az orvos tanácsolt, de semmi sem segít. Így egész nap az ágyban vagyok,ami miatt rossz a közérzetem is, ami kihat a párkapcsolatomra.

Ez meddig mehet így?

Előre is köszönöm a segítséget.



2016. szept. 28. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs hatással a babára. A barátnőm hét hónapig naponta járt infúzióra a kórházba , egészséges három és fél kilós gyereke született.


Terhességben + napi 200 kcal kell , ez két szelet barna kenyérnek felel meg, tehát ennyit kellene pluszban enni. A baba elveszi amit kell, ne aggódj ha hét hónapig csak hánysz akkor sincs gond .

2016. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A babára nincs hatással, ő fejlődik, akár a te károdra is. (pl. kálcium)

Ha folyadék sem marad benned, akkor beszélj a dokival, mert lehet terhességi vészes hányás, infúziót adnak.

Ha ez nem fenyeget, akkor -tudom utálni fogsz-de ki kell bírni.

Én 35 napig feküdtem, csak ittam, hánytam, ha ettem, evés nélkül pedig csak öklendeztem, de úgy, hogy a hangszálaim megrepedtek és csak vér folyt a torkomból.De! A 36. naptól mintha elvágták volna, nem volt többé semmi hasonló tünet.

Kitartás!!!

2016. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, van olyan, hogy infúzió kell, főleg ha inni sem tudsz.

Kihat a párkapcsolatodra? Ezt hogy érted?

2016. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A baba elveszi ami neki kell, te viszont ahogy írtad is, lefogsz gyengülni még jobban. Próbálj legalább vitaminokat szedni, bár éhgyomorra jó eséllyel az is visszaköszön. Azért egy próbát megérne. Gyümölcsök is visszajönnek? Lányommal nagyon hányós voltam, csak a gyümölcsök és az édes péksütemény maradt bent, kakaós csiga meg ilyenek.

Jobbulást!

2016. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: úgy, hogy még összebújni sincs kedvem, még egy ártalmatlan csóktól is elkap a hányinger. Amit ő természetesen nem ért meg. Ahogy azt sem, hogy nem érzem jól magam, azt mondja, hogy csak beképzelem magamnak és túl komplikálom...
2016. szept. 28. 14:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nem termeszetes, hogy nem ert meg.
2016. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

A párodtól ez a nagyon nem szép dolog.

Mondjuk az enyém, ha hányingerem volt , elhitte persze, ő főzött, de mindig kiakadt hogy mire kész az étel már nem kívánom, és semmit sem kívánok. Pedig én sem tudtam enni hónapokig, sokszor az lett a vége hogy jól összevesztünk hogy én miért nem eszem a főztjét ... sőt ami még rosszul esett, hogy ezt ismerősöknek is így mondta

2016. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom mit érzel. Nálam is kb. a 8 hét körül kezdődött és a 11 hét körül lett jobb. Addig sokszor a vizet is kihánytam. Ugyanígy voltam mint te,ha a párom csak közelebb hajolt elkapott a hányinger. 5 kilót fogytam. Mivel eleve duci vagyok így nem kellett kórházba mennem,volt a szervezetnek elég tartaléka. Sajnos nem sok mindent tudsz tenni ellene. Ami nekem bevált az a hideg kóla (látom neked nem) Nekem ajánlotta a védőnő a Salvus vizet,plusz B6 vitamint. Amitől még kicsit jobb volt nekem az mentolos cukor(jó erős). Az én párom megértő volt,volt hogy napokig feküdtem pizsamában,még elmosogatni sem volt erőm,szegényem munka után hazaérve gondoskodott a kajájáról(főzni nem tudtam,mert minden szagtól hánynom kellett) és elvégezte a házimunkát. Én meg csak bőgtem,hogy milyen egy rakás szerencsétlenség vagyok és neharagudjon rám... Nyugodtan mutasd ezt meg a párodnak,nem a te hibád,nem beképzeled van ilyen. Az ő gyereke is,legyen kicsit megértőbb. Te meg pihenj amennyit csak tudsz,a baba a legfontossabb. Kitartást 😊
2016. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A párodtól ez egyáltalán nem szép.

Én is hánytam a 2.al.Amikor Elkezdtem fogyni is akkor az orvosom a daedalon kúpot javasolta.Azt mondta ha ez sem használ be kell mennem a kórházba infúzióra.

Nem kellemes a kúp de inkább mint kórház.

2016. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz semmi gond én 18.!hétig hánytam nem maradt meg bennem semmi csak a háztartási keksz a sós kukac meg a mentes ásványvíz. 25+4 hkm
2016. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!