Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mégis terhes maradtam?

Mégis terhes maradtam?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz két hete hogy abortuszom volt.És két napja megint csak folyton ennék. Az orvos azt mondta a műtéttel minden rendben volt.A melleim már nem feszülnek, viszont műtét óta vérzek még bár már enyhén. Köszi előre a válaszolóknak.
2016. márc. 13. 22:21
 1/9 anonim válasza:
Nem a vérzés előfordulhat két hét után is abortusznál.Szóval az abortusznál az orvos látja a magzatot,ahogy elhajtja.Olyan volt a tévében is,hogy pár nap múlva abortusz után,egy másik embrió kiesett a nőből és botrány volt belőle,bár ezt nem tudom,hogy lehetett,mivel az ultrahangnál az ikerterhességnek látszódia kell.
2016. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen. Nem láttam de gondolom h alaposan csinálta amit csinált és nyilván egy magzatot kivenni az nem téveszthető össze semmivel..amúgy 10 és fél hetes volt..De akkor nem értem a tünetet..egyébként hallottam már olyanról h sikertelen volt de az szerintem elég ritka...köszönöm a választ
2016. márc. 13. 22:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy ha ikerterhesség van akkor meglehet hogy sokáig takarják egymást..
2016. márc. 13. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha engem kérdezel, csak stresszevő vagy... így kompenzálod az abortuszt.
2016. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Biztos nem vagy terhes. Az ehseg valószínű stressztől van. Ne aggódj.
2016. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

Muszáj volt az abortusz? Vagy szimplán nem kellett a gyerek?

Szerintem lelki okai vannak az evési rogamnak amin abszolùt nem kell csodálkozni egy abortusz utàn...

2016. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, semmi közöd hozzá, hogy miért volt abortusza.

Műtét után a következő menzeszig normális a vérezgetés, csak ha erős, görcsös, az nem oké. A nagy étvágy sem feltétlen a terhesség jele, bármi lehet, nemsokára kontrollra vissza kell menned, ott megmondják, hogy minden rendben van-e, nagyon-nagyon kicsi az esélye, hogy terhes maradtál.

2016. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig fontos kérdés abbòl a szempontbòl is miért vannak falási rohamai...
2016. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Biztos nem maradtam az csak lélekben..pl elképzelem miket ennék mint akkor amikor terhes voltam
2016. márc. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!