Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hiszem gond van, megnezned...

Azt hiszem gond van, megnezned az eredmenyeim?

Figyelt kérdés

Ma voltam a 18. Heti ultrahangos, a mai napon 18+2 vagyok. Ezek a mereteim vannak: BPD: 43 mm, Fl: 29mm

Na most van ez az fl/bpd arany es ez 0,674 lett ez is aggaszt, errol is szeretnek velemenyt, illetve ami miatt nagyon aggodom az az, hogy fw shepard (g) 92,17, na ez kiborit, mar azon gondolkodtam, hogy lemaradt az elejerol egy egyes, itthon vettem mar csak eszre, hogy ilyen kicsi a sulya, ez lehetseges lenne? A doki azt mondta minden rendben, megis izgulok ez miatt. Ilyen adatokkal lattam mar mas kismamakat itt a gyakorin vagy ugy csak a neten, de ok 200-280 grammokrol beszelnek es nekik is a gep szamolta. Szerintetek, megkoszonnem a valaszokat!



2016. szept. 29. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A méretei tökéletesek, a súlyt pedig lehet elírták, ha a doki azt mondta minden rendben, akkor ne aggódj! :)
2016. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy aggodsz! De a doki biztos mondta volna ha gond lenne. Én 12 hetin voltam olyan genetikusnál akiben megbízok! Mondta hogy 4 nappal kissebbnek méri a terhességet de röktön mondta ne aggodjak semmi baj normális hogy eltérő a méretük. Nem is aggodom! Bízok benne ha azt mondja rendben akkor rendben!
2016. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bpd 42 mm

Femur: 30 mm

2016. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha orvos azt mondja rendben akkor rendben

Nem kene kusmamak kezebe lelet tullihegnek mindent.

2016. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszt, ment a zold kez, kulonben kedves utolso, lehet igazad van, de komolyan. Allandoan az eredmenyek utan kutatok, hogy joe. Koszonom mindenki valaszat. Talan tenyleg le kene kakilni az egeszet, ugyertem, a szamok azok csak szamok :)
2016. szept. 29. 18:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is minden rendben. Ha gond lenne vagy nem érzed úgy h nálad az lenne akkor menj gyors el egy maganrendelesre vagy 3D uh-ra. Ott megnyugodhatsz tutira😉 Amíg nem éreztem minden nap mozogni én is mindig úgy éreztem h valami gond van. A 19. Héttől már minden nap be jelentkezik így tudjuk h rendben vagyunk!

30hkm

2016. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszod!!! Ezt az ultrahangot a fogadott dokim csinalta, anyum szerint, mivel a fizetos betege vagyok, higgyem el, hogy megnezett rendesen es nyugodjak meg. Legbelul ugy erzem minden rendben, olyan hulye vagyok, tul reagaltam az egeszet. Ő mar egy egyeniseg, ugy fejlodik, ahogy kell es kesz, ahogy neki jo. Lassan mar minden nap erzek ilyen bökdösés szerűt. Ilyenek az elso babasok :D megegyszer koszonom mindenki valaszat! :)
2016. szept. 30. 22:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs a méretekkel, a súlyt meg lehet elírták! Tök átlagos a méret! Nekem múlt héten volt ez a 18 hetes, BPD:42 mm, FL: 27 mm. Nálunk ilyenkor súlyt még nem is becsülnek.
2016. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a megnyugtato valaszod!!! 😉
2016. okt. 6. 13:06
 10/13 anonim ***** válasza:

2 gyermekes anyuka vagyok. Egy jo tanacs: ne nezegesd a mereteket a neten!!!!

En az 1. terhessegem alatt vegig bujtam az uh-k utan az osszes merettablazatot, hogy jok-e a meretek. Aztan megszuletett a kislanyom 4 kg-mal :-)

Szoval ne stresszeld magad foloslegesen! Minden baba egyenileg fejlodik, a merettablazatokban levo szamok csak iranyadaskent szolgalnak. A suly pedig ket szam szorzatabol adodik, de a tapasztalatok szerint ez egyaltalan nem mervado, gondolj bele, pontos sulyt, tekintve, hogy lehetetlenseg a babat lemerni, nem tudnak mondani, csak tipp, ami vagy bejon vagy nem.

Masodik gyerkocnel mar nem nezegettem egyaltalan, neha annyit csinaltam, hogy osszehasonlitottam az elso gyerkoc mereteivel, hogy kb. jok-e. Boldog babavarast, ne stresszelj!

2016. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!