Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hiszem gond van, megnezned...

Azt hiszem gond van, megnezned az eredmenyeim?

Figyelt kérdés

Ma voltam a 18. Heti ultrahangos, a mai napon 18+2 vagyok. Ezek a mereteim vannak: BPD: 43 mm, Fl: 29mm

Na most van ez az fl/bpd arany es ez 0,674 lett ez is aggaszt, errol is szeretnek velemenyt, illetve ami miatt nagyon aggodom az az, hogy fw shepard (g) 92,17, na ez kiborit, mar azon gondolkodtam, hogy lemaradt az elejerol egy egyes, itthon vettem mar csak eszre, hogy ilyen kicsi a sulya, ez lehetseges lenne? A doki azt mondta minden rendben, megis izgulok ez miatt. Ilyen adatokkal lattam mar mas kismamakat itt a gyakorin vagy ugy csak a neten, de ok 200-280 grammokrol beszelnek es nekik is a gep szamolta. Szerintetek, megkoszonnem a valaszokat!



2016. szept. 29. 17:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon koszonom a valaszod!!!!!!!! Igazan megnyugtato!!!!!!!!!
2016. okt. 13. 08:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia. Hatha meg tudlak nyugtatni. Nekem vegig azt mondtak h pici a baba. Meg is indult a szules 34 hetesen. Akkor azt mondtak h nqgyon pici nincs 2 kg sem!!!! Nem szulethet meg. Ra egy hetre 35 hetesen elkezdtem verezni nem volt vissza ut jottek a fajasok tagultam rendesen. Na most jon a lenyeg. 3330 gr es 53 cm volt a lanyom. Na ennyit a meretezesrol....udv egy 5 gyermekes anyuka
2016. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
😲 az igen. Most mar tenyleg megnyugodtam. Ez nem semmi.jol elszamoltak. Koszonom a valaszod!!!
2016. okt. 13. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!