Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák voltatok így? Babasúl...

Kismamák voltatok így? Babasúlya és magzatvíz mérete kevés.

Figyelt kérdés

32 hetes uh-on AFI 24 cm volt.és a babám becsült súlya 2100gramm.Másodfokban érett lepénnyel.

A dokim visszarendelt két hét múlva ellenőrző uh-ra.

Ahol az AFI 12 cm lett,és csak 2260 gramm.3. fokú lepény.Csináltak nst.t ami állítólag jó lett.

Tényleg nem jók ezek az eredmények? tényleg veszélyben van a babám? Holnap reggel megyek a dokimhoz akkor tud fogadni,de ő nyugtat.

Már parázok ha nem mozog a babám.

És 160 grammos diétát tartom mert terhességi cukros vagyok.


2016. szept. 29. 20:40
 1/2 A kérdező kommentje:
meddig húzhatjuk ki és szülésznőm is nyugtat hogy szülhetek természetes úton.
2016. szept. 29. 20:41
 2/2 anonim válasza:

Akkor lesz veszélybe ha tùl tetszik paràzni!Folyadék és mindent enni.. sajnosnem làtni bele az egészségügybe;dde azt tudom hogy pàrom nagyijànak volt két tölcsér és ùgy hallgattàk a szìvhangot.. nem volt ennyi ketyere(: nekem a magzatvìzem volt kevesebb . Sokkal kevesebb.. pedig ittam rendesen...a Ctg jò volt,vizelet minden tökéletes...1-2nap idegeskedni valòt hagytam magamnak..majd azt mondtam elèg.. mit érzek ?? Hogy nincs gond.. akkor nincs gond !!! (: ma egy hònapja itt szopizik a csodás vészesen kevés magzatvizű kis lànyunk (:

32hetesen pedig hogy annyi g.. kinek mi.. màs doki pedig azt mondanà makk egészséges az a sùly mellyel rendelkeztek.. Nyugiii.. Te mit tanàcsolnàl magadnak ?? Annyi idegessègre valònk lesz még hogy jaaj!! (: (: (: KITARTÁST kìvànok!!!

2016. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!