Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most folyás vagy magzatvíz?...

Ez most folyás vagy magzatvíz? Valakinek volt már ilyen vagy hasonló?

Figyelt kérdés

34 hetes terhes vagyok,pár napja érzem,hogy folyamatosan folyik valami,de nem tudom mi.

Pár napja észrevettem,hogy a bugyimon egy hatalmas vízszerű folt van,néha van a közepén egy minimális fehér folyás,de amúgy csak a vízszerű folt szokott lenni.Biztos,hogy nem vizelet,mert azt érezném.

Dokihoz jövőhét hétfőn megyek,sőt lehet hogy inkább bemegyek a kórházba,hogy megtudjam,hogy mi ez.

Elősszőr ide akartam írni,hátha valakinek volt már ilyen vagy ehhez hasonló.



2016. szept. 28. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Én már most azonnal mennék a dokihoz,mert ez magzatvíz.
2016. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmiképpen se várjál jövő hét hétfőig! Én is hasonló helyzetben voltam 7 évvel ezelőtt... Azonnal hívtam a dokimat és mondta is, hogy menjek be, ne várjak egy percet sem! Ha lehetőséged van, még ma nézesd meg magad!

Sok sikert!

2016. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni ennyiből, ez lehet vizes folyás is.

Menj be és nézzenek rád, az a biztos.

2016. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

én most azonnal mennék orvoshoz.

nekem is ennyi idősen így kezdődött. bár én azonnal mentem orvoshoz és másnap meglett a baba

2016. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Felhívtam az orvosomat és azt mondta,hogy holnap menjek be korán reggel és megvizsgál,ma nem tud sajnos fogadni.

Azt mondta nem biztos,hogy magzatvíz,de jobb az ha megvizsgál,mintha nagyobb baj történne.


Mondták már sokan,hogy ez magzatvíz,mondták már,hogy ez csak vizelet,meg azt is hogy vizes folyás.


Ez harmadjára fordult elő velem,ritkán történik ilyen és nem is egymás után,hanem kb hetente volt 1x,de akkor az egész bugyim vizes.

Én is azt hittem hogy folyás csak vizes.


Utolsó neked mi történt?

2016. szept. 28. 13:38
 6/17 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem számít "rendszeresnek", ha szivárgás van, akkor az nem hetente egyszer fordul elő, hanem gyakorlatilag folyamatos.


Mondjuk az a biztos, ha rád néz a doki, mint hogy mi itt látatlanban találgatunk...

2016. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ilyen nagyobb mennyiségű hetente egyszer történik,de állandóan olyan érzésem van,mintha folyna valami,a bugyimon is van minden nap pár víz folt féle,de amúgy pisilés után észlelem a wc papíron.

Nem hüvely folyás,mert nekem az más mint ez,ez most híg és színtelen,víz állagú.

2016. szept. 28. 13:52
 8/17 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni azt is,hogy sokszor keményedik a hasam,feszűl és görcsöl.
2016. szept. 28. 13:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Majd mindenképp ird meg hogy mi volt!
2016. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem értem, hogy mire vártál mostanáig...

Kívánom, hogy minden jól alakuljon!

2016. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!